Jak vydělat peníze

3 ryze finanční důvody, proč se zdokonalit v angličtině

Úroveň jazykové výbavy úzce souvisí s výší výdělku. Nevěříte? Skutečně je to tak. Pokud máte v angličtině mezery a raději ji ani neuvádíte do životopisu, případně se jí vyhýbáte při obchodní komunikaci, zbytečně přicházíte o spoustu peněz. Přečtěte si, proč byste se v ní měli zdokonalit, a udělejte něco pro svůj osobní rozvoj.

1. Lepší pracovní pozice

Budete-li mít v „sívíčku“ uvedenu angličtinu na dostatečné úrovni, můžete si gratulovat. Zaměstnanců schopných plynně hovořit cizí řečí není příliš mnoho. Kromě toho, že v rámci některých pohovorů dostanete přednost před ostatními, se budete moct ucházet i o místa, k jejichž výkonu je angličtina podmínkou.

2. Možnost práce v zahraničí

A proč si rovnou nenajít lépe placený job v zahraničí? Bez angličtiny by byl váš start velmi těžký a dosáhli byste maximálně na méně kvalifikovanou (a tudíž i špatně placenou) práci. Znalost cizího jazyka vám to opět usnadní.

3. Navázání vztahů se zahraniční klientelou

Podnikáte a rádi byste své produkty či služby rozšířili za hranice České republiky? Vyhýbáte-li se komunikaci s klienty ze zahraničí kvůli své angličtině, zbytečně přicházíte o spoustu peněz. Přitom stačí tak málo – přihlásit se na kurz a začít studovat. Obchodováním se zahraničními subjekty můžete posunout byznys na jinou úroveň.

Kde se anglicky naučíte snadno a rychle?

Na angličtinu nejste nikdy dost staří. Podstatný je výběr jazykové školy – zaměřte se na jazykovky s dobrým jménem a přihlaste se do kurzu, který vám něco dá. Skvělou volbou je například jazyková škola Praha Britannika. Ročně jejími branami projde kolem 1300 studentů – od studentů přes manažery až po důchodce. Lektoři používají moderní metody výuky a zájemcům umožňují také intenzivní kurzy.

Více se dozvíte na https://www.jazykovekurzypraha.cz/ , kde si můžete zdarma udělat rozřazovací test.

Jak na personalistiku?

Tip na přehledný personální informační systém Vema.

Jak na evidenci faktur?

Potřebujete šikovný nástroj pro evidence faktury online? Doporučujeme vyzkoušet bezplatnou službu iDoklad!