Půjčky a úvěry

Až 10 000 Kč bez dokazování příjmů? Obraťte se na Ferratum!

Potřebujete si půjčit menší obnos, ale nemůžete nebo z nějakého důvodu nechcete dokazovat výši vašeho příjmu? Neházejte flintu do žita – na nebankovním trhu existují produkty, které uspokojí vaše požadavky i bez toho, aniž byste se museli zavázat majetkem nebo podepisovat netransparentní smlouvy od neznámých soukromých věřitelů. Jednou z nejoblíbenějších mikropůjček je bezesporu ta od skandinávské společnosti Ferratum, prostřednictvím které si můžete velmi jednoduše půjčit až 10 000 Kč. Zajímají vás podrobnosti?

Rychlost a jednoduchost především

Mikroúvěr od Ferratum byl první svého druhu a dodnes se těší obrovskému zájmu a to nejen v zemi svého původu, ale i v mnoha dalších evropských zemích. Mezi její největší přednosti takzvané finské půjčky (pomineme-li dobré renomé společnosti, které je zárukou transparentních podmínek) je rychlost, se kterou lze úvěr sjednat. Vystačíte si s počítačem připojeném k internetu a mobilním telefonem. Zbytek za vás obstarají zaměstnanci společnosti. Vašim jediným úkolem bude výběr částky, kterou si chcete půjčit a nastavení délky splatnosti.

Vyřízení půjčky je zdarma a nepotrvá vám déle než 10 minut. Vyhnete se i otravnému papírování a nebudete složitě počítat výši úrokové sazby. A to jednoduše proto, protože půjčka od Ferratum staví na fixních poplatcích. Stačí si vybrat částku a okamžitě se dozvíte i výši poplatku.

Žádné papírování ani ručení

Úvěr od Ferratum je neúčelový a můžete ho využít na cokoliv. Navíc nemusíte dokládat výši příjmů a shánět ručitele. Vše vyřídíte z pohodlí domova a peníze dostanete na účet v den podání žádosti, případně následující den. Standardní doba splatnosti může dosáhnout až 30 dnů a lze ji až 3 x prodloužit o dalších 15 dnů. Další důležité informace a online formulář, prostřednictvím kterého můžete o půjčku zažádat, najdete na webu www.nemamprijem.cz.

Jak na personalistiku?

Tip na přehledný personální informační systém Vema.

Jak na evidenci faktur?

Potřebujete šikovný nástroj pro evidence faktury online? Doporučujeme vyzkoušet bezplatnou službu iDoklad!