Půjčky a úvěry

Prozradíme vám, jak se dostat k hypotéce ještě rychleji

GEPARD FINANCEPro člověka, který se na finančním trhu příliš neorientuje, je každá žádost o hypotéku jakousi formou loterie. Buď se mu podaří ulovit nejvýhodnější kousek, nebo se bude muset spokojit s úvěrem, který má do top produktu na trhu hodně daleko. A jak jste na tom vy? Čtete si před spaním aktuální nabídky hypotéčních bank a už se nemůžete dočkat, až si vydláždíte cestu k novému bydlení? Nebo snad stojíte na opačné straně barikády a příliš se v oboru neorientujete? Na druhou stranu děláte dobře – člověk by se neměl zbytečně zatěžovat něčím, co za něj může udělat odborník.

Nebudeme vás dlouho napínat a raději vám představíme společnost GEPARD FINANCE a.s., která patří k největším brokerským firmám a pomáhá lidem k výhodným hypotékám, stavebnímu spoření a pojištění. A co je podstatné, za své služby si neúčtuje ani korunu.

Zajímá vás, proč by vám někdo zdarma pomáhal vybrat hypotéku? Důvod je prostý, makléři z GEPARD FINANCE samozřejmě dostávají provize za všechny sjednané produkty. Vzhledem k obrovskému objemu uzavřených smluv však mohou dovolit nabídnout mnohem výhodnější sazbu, než jakou by banka nabídla vám, jakožto jednotlivci.

Klienti, kteří využili služeb GEPARD FINANCE, dostali hypotéku s průměrně o 0,5% nižší úrokovou sazbou. Schválně si spočítejte, kolik byste za 25 let uspořili na úvěru ve výši 3 milionů. Správně, celých 250 000 korun.

GEPARD FINANCE nabízí i výhodné refinancování hypotéky, které si můžete vypočítat přímo na webu. Jednoduše vyplňte požadované údaje do formuláře a ten vám obratem vypočítá, kolik můžete přechodem ke konkurenční hypotéční bance ušetřit.

A abychom nezapomněli – připomínáme, že úroková sazba hypoték je v současné době rekordně nízká. S GEPARDEM ji můžete mít téměř za hubičku. Požádejte o hypotéku v zastoupení silného partnera, který realizuje každou 15. hypotéku na trhu a vaše šance na úspěch výrazně porostou.

Jak na personalistiku?

Tip na přehledný personální informační systém Vema.

Jak na evidenci faktur?

Potřebujete šikovný nástroj pro evidence faktury online? Doporučujeme vyzkoušet bezplatnou službu iDoklad!