Půjčky a úvěry

Recenze: Rychlá SMS půjčka od Via SMS nás příjemně překvapila

Via SMSZnámé rčení zní „v nouzi poznáš přítele“, ale v praxi je to bohužel trochu jinak. Pokud jste se dostali do nezáviděníhodné finanční situace a potřebujete velmi rychle půjčit menší obnos, pravděpodobně se neobrátíte na přátele a známé, ale na první nebankovní společnost, která vám ochotně vyhoví. A za to si samozřejmě napočítá velmi vysoké úroky a v horším případě i nejrůznější poplatky, na které vás nikdo předem neupozornil. Rychlá půjčka pro každého, kterou provozuje společnost Via SMS s.r.o., naštěstí do této kategorie nespadá. Přečtěte si naší recenzi a udělejte si názor sami.

Parametry rychlé půjčky přes SMS

Jak jsme již zmínili v úvodu, rychlou SMS půčjku poskytuje společnost Via SMS s.r.o., která působí i v několika sousedních evropských zemích. Nabízí „klasickou“ mikropůjčku a to ve výši od 50 do 12 000 Kč, přičemž noví klienti mají nárok na poměrnou část to výše 4 500 Kč. Pokud si vystačíte s částkou, která nepřevýší hranici 5 000 Kč, obejdete se bez dokladu totožnosti a nebudete muset podepisovat smlouvu o úvěru. Doba splatnosti se pohybuje mezi 1 až 30 dny a na základě zvolené doby se k jistině připočítávají fixní poplatky. Žádné složité počítání úrokové sazby vás rozhodně nečeká a okamžitě budete vědět, na čem jste.

Via SMS půjčí opravdu každému

Možná vás překvapí, že půjčku dostanete i v případě, že nebudete moct doložit příjem. Krátkodobá SMS půjčka je totiž nejen pro osoby v trvalém pracovním poměru, ale také pro nezaměstnané, ženy na rodičovské dovolené, důchodce a studenty. Jednoduše pro všechny, kteří nemají u společnosti Via SMS jiný neuhrazený závazek.

Žádost o půjčku

Po nastavení parametrů půjčky a vyplnění registračního formuláře obdržíte SMS zprávu s aktivačním kódem. Po jeho zadání do profilu věřitel posoudí, jestli máte na úvěr nárok a v případě schválení zašlete 1 Kč na účet Via SMS s.r.o. Jde o opatření, které slouží k ověření identity žadatele a napříště již žádné peníze posílat nebudete. Jakmile se koruna připíše na účet věřitele, obratem vám pošle požadovanou částku, kterou můžete použít na cokoliv.

Máte zájem o peníze ihned pro každého? O půjčku můžete zažádat přímo na www.viasms.cz.

Jak na personalistiku?

Tip na přehledný personální informační systém Vema.

Jak na evidenci faktur?

Potřebujete šikovný nástroj pro evidence faktury online? Doporučujeme vyzkoušet bezplatnou službu iDoklad!