Půjčky a úvěry

Které nebankovní půjčky jsou nejrychlejší?

Jedním z klíčových parametrů, který hraje velkou roli při výběru vhodné nebankovní půjčky, je její rychlost. Důležitá je jednak doba, po které dostanete rozhodnutí, zda vám byla žádost schválena či zamítnuta a pak také doba, po které vám peníze budou vyplaceny. U nebankovních půjček jejich sjednání obvykle probíhá online, většinou jsou tak tyto úvěry docela rychlé. Neplatí to ale zdaleka vždy a ve všech situacích – někdy se více vyplatí půjčka v hotovosti, jindy je tomu právě naopak.

SMS půjčky můžete získat během okamžiku
Rychlé nebankovní úvěry, kterým se často říká také SMS půjčky, dnes poskytují desítky až stovky různých společností. Většinou se zaměřují zejména na tzv. rizikové klienty, neboli zájemce o půjčku, kteří mají nízké nebo nulové příjmy, záznamy v registrech dlužníků, exekuce apod. Některé rychlé nebankovní půjčky se ale mohou vyplatit i těm, kteří by měli nárok na úvěr i u banky – výhodou je právě jejich rychlost, kdy lze získat peníze už po několika minutách od podání žádosti.

Kredito24 – bleskový úvěr až do 15 000 Kč

Je pro vás rychlost vyřízení půjčky na prvním místě a ostatní parametry už pro vás nehrají takovou roli? Pak by pro vás mohla být nejlepší volbou půjčka Kredito24, která mezi ostatními nebankovními úvěry vyniká právě rychlostí posouzení a výplaty peněz. Na rozdíl od většiny jiných společností používá Kredito24 speciální automatizovaný systém, který posuzuje půjčky 24 hodin denně a 7 dní v týdnů. Díky tomu tak dostanete rozhodnutí o schválení či zamítnutí žádosti okamžitě, bez ohledu na to, v jakém čase a jaký den jste si ji podali. Velmi rychlý je i následný převod peněz na účet, peníze tak můžete mít připsány už do pouhých 15 minut. Menší nevýhodou může pro někoho být krátká splatnost půjčky (do 30 dnů) a poplatek, který není zrovna nízký.

Zaplo půjčku si můžete vybrat i o víkendech

Dobrou alternativou mezi nebankovními úvěry je půjčka Zaplo, která nabízí spoustu výhod. Poměrně zásadním plusem je možnost první půjčky zdarma a to až do 8 000 Kč – bez jakýchkoli dalších podmínek. Půjčíte si 8 000 a do 30 dnů vrátíte tu stejnou částku, zcela bez úroků. V tom sice není Zaplo.cz jediná na trhu, ovšem výjimkou je možnost výběru mezi převodem peněz na účet a výplatou v hotovosti na ruku. U Zaplo půjčky si můžete zvolit výběr peněz v síti trafik společnosti Geco, což se vyplatí především tehdy, když potřebujete peníze např. o víkendu, kdy mají banky volno.

Ninja půjčka – dostupný nebankovní úvěr pro každého

Třetím rychlým úvěrem, který můžeme s čistým svědomím doporučit, je Ninja půjčka. Ta je kromě vysoké rychlosti posouzení i výplaty výhodná především ve své dostupnosti pro velkou většinu zájemců. Ninja půjčku totiž mohou získat i důchodci, studenti, matky na mateřské dovolené i nezaměstnaní – schvalovatelnost se pohybuje kolem 90 procent, šance je tak opravdu vysoká. Závěrem ještě dodejme, že Ninja půjčka je poskytována od 500 do 4 500 Kč s dobou splatnosti do 30 dní.

Hotovostní vs. bezhotovostní půjčky – co je rychlejší?

Hodně záleží na tom, kdy si žádost podáváte – je třeba počítat s tím, že o víkendech mezi bankami neprobíhají převody a na peníze byste tak museli čekat až do pondělí. Roli hraje také to, u jaké banky máte účet a samozřejmě jak rychlý je vámi vybraný poskytovatel úvěrů. Někdy tak mohou být rychlejší hotovostní půjčky, zejména o víkendech nebo státních svátcích, kdy vám může peníze přivézt obchodní zástupce (např. Provident nebo Smart půjčka) nebo si je můžete vybrat v trafice (Zaplo půjčka).

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!