Co jsou to binární opce?

tradingFascinuje vás svět akcií, komodit, burzovních indexů a forexu a rádi byste s nimi začali obchodovat? Není nic jednoduššího, než začít s binárními opcemi. Tento populární finanční nástroj se vyznačuje jednoduchostí a přehledností – v podstatě stačí, když správně předpovíte, jakým směrem se bude ubírat cena opce v určitém časovém úseku. V případě správné předpovědi dosáhnete zisku řádově v desítkách až stovkách procent. Je však vydělávání z domova skutečně tak snadné, jak ho někteří lidé prezentují, anebo jde o důmyslný podvod?

Nejde o podvod!

Hned na úvod podotýkáme, že binární opce nejsou podvod. Jde o naprosto regulérní způsob obchodování, ke kterému má přístup úplně každý. Podstatné je nepouštět se do transakcí dříve, než získáte alespoň základní povědomí o fungování tohoto trhu. A zároveň začít obchodovat pouze v případě, že se perfektně vyznáte ve vybraném segmentu opcí.

Jak na binární opce?

Odmyslíte-li si slovo opce, zůstane vám název podkladového aktiva. Vyberete-li si například zlato, budete se snažit předpovědět, jakým směrem se bude ubírat jeho cena v určitém časovém úseku. Bez hlubších znalostí půjde o pouhé hádání srovnatelné s hraním rulety. Pokud se ovšem v dané problematice vyznáte a vývoj zlata sledujete dlouhodobě, pravděpodobně si obchodováním s binárními opcemi přijdete na slušné peníze. K tomu, abyste mohli s binárními opcemi obchodovat, budete potřebovat pouze zařízení s připojením k internetu (notebook, smartphone, tablet...) a speciální softwarovou platformu, na které probíhají transakce. Tu můžete získat bezplatně u některého z mnoha brokerů a dokonce si vyzkoušet demo účet (funguje jako reálný účet, ale bez nutnosti vkladu vlastních peněz). Tip: Chcete-li se dozvědět další informace o binárních opcích, začtěte se do článků na tématickém webu cztrader.eu. Najdete zde praktické tipy, recenze brokerů, videonávody a spoustu dalšího cenného obsahu.

Publikováno: 21. 04. 2015

Kategorie: Peníze

Autor: Adam

Tagy: co jsou to binární opce | jak na binární opce