3 prověřené nebankovní půjčky od renomovaných nebankovních společností

půjčkaPotřebujete si půjčit peníze, ale nemáte čas na poněkud zdlouhavé vyřizování bankovní půjčky? V tom případě se poohlédněte po vhodném úvěru v nebankovním sektoru. Představíme vám tři populární nebankovní půjčky od renomovaných poskytovatelů.

Rychlá půjčka Kredito24

Stačí vám menší částka, ale zato ji potřebujete do několika hodin? Vsaďte na Kredito24 půjčku, kterou poskytuje společnost Kredito24 Česká republika s.r.o. Noví klienti si mohou půjčit až 5 000 Kč, ti stávající až 15 000 Kč. Vyřízení je velmi rychlé s spočívá ve třech jednoduchých krocích:
  1. vyplníte online žádost
  2. vyčkáte na vyhodnocení
  3. na účet vám dorazí požadovaná částka
Poskytovatel nevyžaduje potvrzení o výši příjmu a neprověřuje registr dlužníků. Nevýhodou je vysoká RPSN, která je ovšem pro segment rychlých nebankovních půjček běžná. Kredito24 patří k nejlépe hodnoceným mikropůjčkám.

Úvěr od Home Credit

Home Credit půjčka je stálicí a na nebankovním trhu je již velmi dlouho. Výše půjčky se pohybuje od 10 000 Kč do 150 000 Kč a žádost se podává online (vypsání vám nepotrvá déle než pár minut). Společnost Home Credit nabízí velmi zajímavý úrok (od 13,21 %) a dobu splatnosti do 12 do 84 měsíců. Sami si zvolíte kolik a jak dlouho budete splácet. Ručitele potřebovat nebudete. Vzhledem k úvěrovému rámci budete muset doložit výši příjmu. Úvěr lze splatit předčasně bez jakéhokoliv navýšení a do 1 měsíce zdarma zrušit. Home Credit půjčka je vhodná např. k nákupu zboží na splátky, vybavení do bytu nebo nového vozu.

Úvěr od Cofidis

Na závěr jsme si nechali půjčku od společnosti Cofidis, která se pohybuje ve výši od 40 000 Kč do 500 000 Kč. Cofidis půjčka má splatnost od 12 do 84 měsíců a lze o ni požádat online. Stejně jako v případě úvěru od Home Credit se můžete spolehnout na atraktivní úrokovou sazbu, která je srovnatelná s úroky bankovních půjček. Ručitele potřebovat nebudete, ale budete muset doložit výši svého příjmu. Sjednání a vedení úvěru je zdarma a po celou dobu splácení je úrok fixní.
Pokud vás nebankovní půjčky zaujaly, přečtěte si o nich více na www.pujcka.co. Cíleně jsme vybrali nebankovní společnosti, které nabízí úvěry za jasných podmínek.

Publikováno: 21. 10. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: Cofidis půjčka | Home Credit půjčka | kredito24 | prověřené nebankovní půjčky