Pojištění

Je libo předtištěné složenky? Užitečná služba šetří čas podnikatelům i institucím

postovni-poukazkaCílem každého podnikatele je úspora čas a s ní související zvýšení efektivity práce. Neustále je co vylepšovat a ačkoliv se může na první pohled jednat o maličkosti, ve finále vám ušetří více starostí, než jste si původně mysleli. Příkladem budiž vyplňování složenek – také pravidelně rozesíláte stovky poštovních poukázek a lámete si hlavu nad tím, jak urychlit vypisování jednotlivých kolonek? Řešení je prosté, nechte si údaje vytisknout předem. Ostatní už to dělají, tak proč byste neměli i vy?

Zdá se, že i navzdory mnohem rychlejším způsobům úhrady peněz budou poštovní poukázky ještě nějaký ten pátek v kurzu. I v dnešní době na ně nedá spousta lidí dopustit a preferuje je před ostatními platebními metodami. Vraťme se však k vašemu problému. Kdo za vás vyplní stovky nebo dokonce tisíce složenek? Podnikatelé, firmy i instituce využívají službu slozenky-tisk.cz.

Tisk složenek online je velmi jednoduchý. Zvolíte typ složenky, který si přejete předtisknout a poté vyplníte požadované údaje ve formuláři. Další možností je zaslání vzorové složenky e-mailem. Vzhledem k modernímu zázemí je poskytovatel této služby schopen rychle reagovat a vaše objednávka bude do 5 – 7 dnů doručena na poštu. Nabízí se také možnost expresního vyřízení za příplatek. V takovém případě bude objednávka vyřízena do dvou dnů.

Ale které složenky si můžete nechat předtisknout? V nabídce jsou všechny typy poukázek, tedy nařezaných poukázek typu A, Ad, C, Dc, ale také personalizované poukázky, které lze opatřit různými údaji (jméno, variabilní symbol…). A nechybí ani složenky typu A s alonží 4“ nebo 8“. Tyto poukázky jsou spojeny s prázdným papírem, který lze dodatečně opatřit doprovodným textem.

Máte další otázky? V tom případě zamiřte na www.slozenky-tisk.cz, kde najdete veškeré informace i aktuální ceník.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!