I vy můžete vydělat tolik, kolik si zasloužíte. Co obnáší práce realitního makléře?

V práci jste „od nevidím do nevidím“, ale přesto si nemůžete vyskakovat? Šéf na vaše naléhání po zvýšení platu neslyší a místo toho vám přidává práci, kterou byste správně dělat neměli? Nejvyšší čas stávající zaměstnání opustit a najít si lepší. Jenomže kde vám nabídnou finanční ohodnocení adekvátní vašemu úsilí? Popřemýšlejte o realitách. Přestanete-li se na realitní makléře dívat skrz prsty, pravděpodobně se vám jejich profese zalíbí. Ale předem varujeme – ani v realitách nelétají do huby pečení holubi.

Proč se stát realitním makléřem?

Právě na tuto otázku byste si měli odpovědět ještě před tím, než se stavíte na pohovor. Proč by vás měla realitní makléř práce zajímat? Důvodů je víc než dost. Práce v realitách není nudná. Naopak na vás čekají výzvy a potkáte spoustu zajímavých lidí. Všechna setkání zřejmě příjemná nebudou, ale právě ta z vás udělají ještě lepšího makléře. Budete trávit čas v kanceláři i v terénu. Jednou v roli poradce, podruhé psychologa. A nevyhnete se ani papírování. Realitní makléř musí zvládat spoustu činností. Čas si zorganizujete podle potřeby. Práce realitního makléře nemá pevně daný režim. Zda budete pracovat od rána do večera, nebo najdete kompromis mezi osobním životem a prací, je na vás.

Kolik si jako makléř vyděláte?

Plat realitního makléře vás zřejmě zajímá zdaleka nejvíce. Vyděláte si patnáct, dvacet, nebo padesát tisíc čistého? Na práci v realitách je skvělé to, že výdělek makléře odpovídá schopnostem a vynaloženému času. Pokud se v této profesi „najdete“, rozhodně si přijdete na nadprůměrný příjem. A ti nejlepší vydělávají částky, o kterých si mohou zdát manažeři. Otázka na závěr zní: jak se stát realitním makléřem? Přijdete se k profesionálům z pražské realitky RE/MAX Anděl. Vše vás naučí a přijdete si na atraktivní provizi. Práce ve společnosti s dobrým jménem vás bude bavit.

Publikováno: 01. 02. 2019

Kategorie: Peníze

Autor: Adam

Tagy: jak se stát realitním makléřem | plat realitního makléře