Podnikání

Registrace do specializovaného katalogu firem – investice, která se vám velmi rychle vrátí

ifirmyNedostatek zakázek lze řešit mnoha způsoby, ovšem co si počít tehdy, když i ty zdánlivě nejefektivnější formy propagace nefungují tak, jak by měly? Jednoduchá rada zní – nepalte od boku a jděte svým klientům vstříc. Soustřeďte se na místa, kde by vás mohli vyhledávat oni sami a nabídky na spolupráci se jen pohrnou. Ale jak zmíněné moudro aplikovat v praxi? Vyzkoušejte staré dobré katalogy! Máte snad za to, že patří do starého železa a téměř nikdo jejich prostřednictvím firmy nevyhledává? Chyba lávky…

Katalogy firem nejsou mrtvé. Tedy alespoň ne všechny!

Katalogy firem zažily boom v minulé dekádě a spousta marketérů je momentálně poněkud zanedbává. A to je škoda, protože stále existují databáze, na které potencionální zákazníci nedají dopustit a upřednostňují je před vyhledávači. Jedním z katalogů, na kterém obchody probíhají jako na běžícím pásu, je i portál iFirmy.cz. Znáte ho, ale doposud jste ho pro podporu podnikání nevyužili? Jeden z nejnavštěvovanějších katalogů firem nedávno prošel zdařilým redesignem a momentálně nabízí mnohem více benefitů.

iFirmy.cz a současnost

Katalog firem iFirmy.cz je přehledně rozdělen na cca 2 500 kategorií a využívá ho více než 100 000 dodavatelů a odběratelů, což není zrovna zanedbatelné číslo. Můžete se do něj registrovat zcela zdarma a svou firmu zařadit do specifického odvětví, kterým se zabývá. Kýžené ovoce vám však přinese především placená prezentace, v rámci které se v databázi objevíte přednostně. A není tajemstvím, že firmy o subjekty, které nad ostatními v něčem vyčnívají, jeví klienti zdaleka největší zájem. V rámci placeného členství navíc můžete přidat také logo firmy a nabídku konkrétních produktů. Zajímá vás, jak placený zápis vypadá? Podívat se můžete zde.

Indetifikuje návštěvníky a proměňte je v zákazníky

Další obrovskou výhodou katalogu iFirmy.cz je propojení se službou seeky.cz, která dokáže identifikovat potencionální zákazníky. Využíváte-li ke sledování svého webu analytické služby jako Google Analytics, zjistíte pouze počet přístupů. Seeky.cz operuje s obrovskou databází subjektů a vypátrá, kdo konkrétně se na vaši nabídku podíval. Na základě dodaných informací můžete klienta kontaktovat a nabídnout mu spolupráci. Šance na úspěch je v tomto případě velmi vysoká.

Jste na vážkách a neradi byste investovali do placené prezentace prostředky, které se nemusí vrátit? Možná vás přesvědčí zvučné reference na iFirmy.cz. Službu využívají lídři mnoha oborů a nemohou si ji vynachválit. Přestaňte se před zákazníky skrývat a registrujte se. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat…

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!