Platební karty

FREEPAY: Poznejte výhody nové dobíjecí platební karty

predplacena-platebni-karta-freepayStále více lidí preferuje platební karty před hotovostí. Důvodů je víc než dost. Prostřednictvím platebních karet můžeme platit v kamenných obchodech i na internetu, vybírat hotovost z bankomatu a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Mezi zásadní výhody patří také bezpečnostní faktor. Platební karty jsou chráněný PIN kódem a podpisovým vzorem – jejich zneužití je proto velmi komplikované a pokud přeci jen dojde ke krádeži, jednoduše kartu zablokujeme a požádáme o vydání nové. Za zmínku stojí také finanční a časová úspora při cestování. Odpadá nutnost směny peněz ve směnárnách a ztrátě kvůli méně výhodnému valutovému kurzu. Na druhou stranu se držitelé platebních karet musí smířit s určitými závazky. Anebo ne?

Vlastnictví platební karty bývá podmíněno vedením účtu nebo smlouvou. Pokud vás tato negativa odrazují, přidejte se k početné skupině lidí, kteří nedají dopustit na předplacenou platební kartu. Ta se vám bude hodit i ve chvíli, kdy s sebou z nějakého důvodu nebudete mít kartu vázanou k účtu v bance, případně k anonymní platbě na internetu. Rozdíl mezi klasickou a předplacenou kartou vám demonstrujeme na nové platební kartě FREEPAY.

Co je to FREEPAY a jaké jsou její výhody?

FREEPAY je dobíjecí platební karta, která funguje obdobně jako ostatní platební karty. Můžete s ní platit v rozsáhlé obchodní sítí MasterCard (konkrétně na 34 milionech obchodních míst) doma i v zahraničí, provádět online transakce a samozřejmě vybírat hotovost z bankomatu. V čem je však FREEPAY ještě lepší? Nebudete k ní potřebovat jakýkoliv účet či se vázat smlouvou.

freepayPředplacená platební karta FREEPAY je navržena tak, aby bylo její používání co možná nejjednodušší. Zakoupíte si ji na www.freepay.cz, případně u některého z tisíců partnerů, dobijete si na ni libovolnou částku a můžete ji používat. Pořizovací cena je 189 Kč, aktivace zcela zdarma.

Díky dobíjecí kartě FREEPAY budete mít finanční prostředky neustále k dispozici. A ať už ji budete využívat doma nebo ve světě, spolehněte se na absolutní bezpečnost a transparentnost. Dle finančních expertů se Česká republika brzy zařadí po bok dalších 19 evropských zemí, kde se tento model setkal s velmi příznivou odezvou. Kartu můžete bez obav svěřit i dítěti – bude z ní moct vybrat jen tolik peněz, kolik na ni dobijete…

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!