mBank – banka s revolučním přístupem ke klientům

mbank-logo-indBanky byly vždy synonymem transparentních a atraktivních finančních služeb, ale přesto v nás budily jakýsi respekt a do jisté míry i odtažitost. Lidé s průměrným příjmem, drobní podnikatelé – tato klientela se po boku těch movitějších a velkých průmyslových podniků cítila poněkud méněcenná. Příchod mladé banky mBank, která na český finanční trh vstoupila v 25. listopadu 2007, proto způsobil malou revoluci. mBank se nezařadila po bok zavedených ústavů. Naopak přišla s diametrálně odlišnou filozofií. Přátelský a srozumitelný přístup ke klientům byly perfektním předpokladem k rychlému růstu. Dnes, po více než sedmi letech, patří mBank k nejvýznamnějším českým bankám, a proto jsme se rozhodli její nabídce věnovat pár řádků.

Poplatky? Ty u mBank nečekejte...

mBank je retailová banka a upozornila na sebe nejen výše zmíněným přístupem ke klientům, ale také bezpoplatkovou politikou (nulové poplatky za příchozí platby, vedení účtu či vydání karty). Slyšelo na ni téměř půl milionu zákazníků a je tak pátou největší bankou v ČR, což je s ohledem na množství bank působících u nás obrovský úspěch.

Banka, která nestaví na množství, ale na kvalitě produktů

mBank není instituce, která by klienty zahrnovala širokým spektrem produktů (z nichž některé využije jen zlomek z nich). Nabízí pouze produkty a služby, které jsou nejvíce žádané a to za velmi atraktivních podmínek. V tom tkví ono „kouzlo“, díky kterému si ústav okamžitě vybudoval dobré jméno a přitáhl na sebe pozornost jako magnet. Jde o aplikaci obchodního modelu, na kterém spousta západoevropských bank staví již poměrně dlouho, ale teprve mBank se stala jeho průkopníkem v České republice. mBank je tak trochu bankovní samoobsluha. Klienti mají své osobní finance neustále pod dohledem prostřednictvím internet bankingu či telefonického bankovnictví a kamenné pobočky plní spíše funkci poradenských center a míst, kde klienti vyřizují hypotéku. Zaměřme se nyní na to podstatné, co by vás mohlo – jakožto někoho, kdo hledá novou a lepší banku – opravdu zajímat. Jaké bankovní produkty na vás v portfoliu mBank čekají? Nabídka obsahuje:
  • osobní účty
  • spoření
  • kreditní karty
  • hypotéky
  • spotřebitelské úvěry
A zkrátka si nepřijdou ani živnostníci:
  • výhodný účet
  • spoření
  • podnikatelský úvěr formou povoleného přečerpávání

mPůjčka – osobní úvěr s garantovanou úrokovou sazbou (a samozřejmě bez poplatků)

Zaměřili jsme se na jeden z nejžádanějších produktů – osobní úvěr mPůjčka Plus s garantovaným úrokem 9,9 % p.a. Pokud se v současné době poohlížíte po kvalitní půjčce, kterou vyřídíte z pohodlí domova, bude vás mPůjčka zajímat. mPůjčka Plus je poskytována ve výši od 10 000 Kč do 500 000 Kč (v případě částky nad 100 000 Kč je třeba souhlas manžela/manželky) a doba splatnosti se pohybuje od 12 do 84 měsíců. Výši splátky si tak můžete nastavit podle svých aktuálních možností, aby příliš nezatížila váš osobní rozpočet. Co vás mile překvapí, je absence jakýchkoliv poplatků. V případě mPůjčky Plus nebudete platit poplatky za vyřízení, za vedení, za mimořádné splátky a dokonce ani za předčasné splacení. Vyřízení je velmi rychlé a probíhá v rozhraní internetového bankovnictví (samozřejmě můžete také využít obchodní síť poboček). Půjčka je k mání pro všechny klienty, kteří jsou schopni doložit příjem, tedy nejen pro zaměstnance, ale také OSVČ apod.

S mBank budete mít nepřetržitý přehled nad svými financemi

Tak co vy na to? Pokud se vám nabídka moderní banky s přátelským přístupem líbí, přečtěte si detailní informace o aktuálně nabízených službách a produktech přímo na webových stránkách mBank. Nepřehlédněte ani výčet služeb v rámci osobních financí. Kromě přehledného internetového bankovnictví jsou pro klienty připraveny i další zajímavé služby jako mVolání (levné volání k běžnému účtu), E-mail či SMS push (informativní e-maily / SMS zprávy o dění na vašem účtu) a aplikace, díky kterým budete moct pohodlně ovládat osobní finance přes telefon (pro Android i iOS).

Publikováno: 22. 05. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: mBank | mbank kreditní karty | mbank půjčka | mbank spoření | mbank účty