Zákazníci nechtějí čekat aneb nepodceňujte výběr kurýrní služby

Provozujete internetový obchod a začaly se vám množit stížnosti na příliš pomalou a nespolehlivou dopravu? Pak máte nejvyšší čas na změnu kurýra. Zákazníci si totiž nepotrpí pouze na nízké ceny a kvalitu zboží, ale také na úroveň kurýrních služeb. Chcete-li na ně udělat dojem, začněte spolupracovat s dopravcem, který balíky doručí na místo určení včas a v pořádku. Ale který by to měl být? V současné době působí na českém trhu množství známých i menších firem. Všechny slibují prvotřídní služby, ale zdaleka ne každý svým slibům dostojí. Nechcete-li riskovat zbytečné komplikace, zaměřte se na kurýrní společnosti, které v oboru působí dostatečně dlouho a nabízí široké spektrum služeb.

Více než čtvrt století praxe

Jednou z mála kurýrních společností, které jsou na trhu již od raného porevolučního období, je IN TIME KURÝR. Firma byla založena v roce 1990 a šlo o vůbec prvního soukromého, ryze českého kurýra a speditéra. O dvanáct let později rozšířila působnost i na sousední Slovensko a po vstupu České republiky do EU posunula služby na mezinárodní úroveň. Nyní kurýrní služba IN TIME KURÝR doručuje a vyzvedává zásilky v rámci celé České republiky a Slovenska (urgentní zásilku doručí do Bratislavy do druhého dne do 8 hodin!). Úzce spolupracuje se světovými kurýrními společnostmi a zajišťuje kurýrní služby po celém světě.

Transparentní podmínky i ceny

Kurýrní služby musí být transparentní – to je předpoklad vaší dlouhodobé spokojenosti. IN TIME KURÝR má na webu všechny důležité informace včetně termínů dodání do jednotlivých lokalit. Nabízí přepravu balíků ve standardních i expresních lhůtách a mimo jiné také direct servis – urgentní přepravu zásilky na libovolné místo. Cenu se vždy dozvíte obratem. Stačí vyplnit údaje do online kalkulátoru na webu. Pokud vás kurýrní služba Praha – IN TIME KURÝR – zaujala, přečtěte si o ni více na www.intimekuryr.cz.

Publikováno: 19. 07. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat kurýrní službu | kurýrní služba