Nakupujte levněji. Se slevovými kupony to jde snadno!

K nakupování přes internet je na místě přistupovat s rozumem, jinak se můžete dostat do situace, kterou již nebude schopni zvládat. Nezapomeňte, že peníze nerostou na stromech – musíte si je vydělat, a pokud při vám při prohlížení e-shopů „vypne mozek“, vaše konto může být rázem prázdné. Ale jde to i jinak. Jistě jste již slyšeli, že se online nákupech dá ušetřit nemalá částka. Seznamte se se slevovými kupony!

Využívejte můžete slevové kupóny při každém nákupu

Výhodný způsob nakupování zná jen zlomek zákazníků, kteří pravidelně nakupují přes internet. Přitom jde o velmi jednoduchý způsob, jak ušetřit spoustu peněz. Uplatníte-li slevové kupóny, zaplatíte podstatně méně. Výše slevy je individuální – záleží na konkrétním prodejci. A samozřejmě hraje roli také cena zboží. Ušetřit pět procent z deseti tisíc je jistě zajímavější než dvacetiprocentní úspora ze dvou set. V každém případě se vyplatí nakupovat s kupóny pravidelně – a pokud možno vždy. Více byť menších slev nakonec udělá své.

Kde najdete slevové kupony „pod jednou střechou“?

Význam slevových kuponů vám je jasný. Ale kde je hledat? E-shopaři je obvykle rozesílají v rámci emailingových kampaní, a je proto poměrně složité „vychytat“ všechny důležité slevy. Respektive bylo do doby vzniku kuponových portálů. K těm nejvýznamnějším na českém internetu patří SlevovyKupon.net – soustředí slevy z cca 13 tisíc e-shopů a zároveň nabízí informuje o soutěžích a dalších benefitech.

Slevy i na půjčky

Říká vám něco Mintos? Platforma umožňuje investici do P2P2 půjček a podobně jako e-shopy nabízí různé bonusy. Například slevu na poplatky za obsluhu, pravidelné měsíční platby nebo zvýhodněný úrok. Přečtěte si Mintos recenze a udělejte si názor sami. Pokud vás Mintos nezajímá, nezapomeňte se podívat na další slevy v oblasti financí a podnikání. Díky portálu SlevovyKupon.net ušetříte majlant!

Publikováno: 27. 05. 2019

Kategorie: Peníze

Autor: Adam