Recenze online půjčky od creditON

CreditONPřívlastky „rychlá“ a „výhodná“ nejdou v případě půjčky příliš často dohromady, ale přesto se spousta lidí čas od času dostane do finančních problémů, které je třeba řešit okamžitě. Je to i váš případ a bojíte se, že vám cestu za bleskovým úvěrem zkříží lichvář nebo podvodník a vy se dostanete do dluhové pasti? Máme pro váš řešení. Pokud si vystačíte s menší částkou, vsaďte na některou z takzvaných mikropůjček před výplatou. Prozradíme vám jejich výhody jedné z nejoblíbenějších. Průkopníkem půjček před výplatou byla skandinávská společnost Ferratum, díky které se model rozšířil i do ostatních evropských zemí. A protože sklidil úspěch, brzy se mikroůjčkami začaly intenzivně zabývat i další finanční instituce. Jen některé z nich ale nastavily podmínky tak, aby byly pro zájemce o rychlou půjčku ještě atraktivnější. Patří mezi ně i společnost creditON s.r.o., která nabízí online úvěr ve výši od 500 do 4 000 Kč. Pro klienty, kteří budou opakovaně řádně splácet, má dokonce připraveno až 20 000 Kč.

Výhody online půjčky do 4 000 v kostce

Důvodů, proč vsadit právě na online půjčku creditON, je hned několik. V prvé řadě jde o zavedenou společnost, která pomohla vyřešit finanční problémy více než 16 000 klientům. Pádnými argumenty jsou té rychlost a jednoduchost vyřízení, minimální požadavky, diskrétnost a transparentnost. creditON vám jakožto novému klientovi půjčí až 4 000 Kč na dobu 30 dní. Pokud peníze nestihnete vrátit včas, dostanete možnost posunutí termínu a to až o 40 dní. Půjčku lze vyřítit online v několika jednoduchých krocích a celkovou splatnou částku uvidíte na přehledném kalkulátoru, na kterém nastavíte požadované parametry. Zpracování žádosti trvá přibližně 30 minut a poté vás věřitel o výsledku informuje SMS zprávou. V případě schválení peníze obdržíte okamžitě rovnou na svůj účet.

Jediné negativum je vyšší RPSN

Zní to příliš dobře na to, aby to byla pravda? Také creditON půjčka má samozřejmě určité mouchy – nezapomeňte, že se stále bavíme o půjčce a ne a o milodaru. Zmíněnou nevýhodou máme na mysli vysoké RPSN, která výrazně převyšuje roční procentní sazbu běžných úvěrů. Na druhou stranu je výhodnější než u konkurenčních mikropůjček a vzhledem k dostupnosti a rychlosti vyřízení nedostatek jistě „překousnete“.