Půjčky a úvěry

Osobní bankrot vám může ušetřit až 70 % dluhů

OddluzeniVyužili jste lákavé nabídky a zažádali o dostupnou půjčku? Následovalo několik dalších a najednou jste se octli v situaci, kdy nemůžete dostát závazkům a bojíte se, že vás brzy navštíví exekutor? Nezáviděníhodný problém, ale i ten se dá vyřešit. Neschovávejte před ním hlavu do písku a aktivně hledejte cestu, která vás vrátí zpět do života. Jednou z možností je osobní bankrot, který nejen zamezí případné exekuci, ale zároveň sníží výši vašeho dluhu až o 70 %. Zajímají vás podrobnosti?

Co je to osobní bankrot a kdo o něj může požádat?

Osobní bankrot neboli oddlužení fyzické osoby je možné na základě platné legislativy. Mohou o něj zažádat všechny fyzické osoby, jejichž dluhy nepochází z podnikatelské činnosti a které jsou schopny pravidelně splácet alespoň 30 % z celkové dlužné částky. Splátkový kalendář trvá až 60. měsíců a poté vám soud odpustí zbylou část dluhu. Celková výše splatné částky tedy závisí na vaší bonitě.

Další výhodou oddlužení je okamžité zastavení navyšování úroků a sankcí a fakt, že věřitelé od okamžiku vyhlášení nemohou nijak nakládat s vaším majetkem a penězi. Ale jak oddlužení dosáhnout?

Jak o oddlužení zažádat?

Prvním krokem je žádost o osobní bankrot, kterou dlužník podává u příslušného soudu. Žádost musí obsahovat všechny náležitosti, v opačném případě soud žádost smete ze stolu a nebude se jí nadále zabývat. Nejste-li si jistí, že ji dokážete správně zformulovat, obraťte se na některou ze specializovanou agenturu, která vám se všemi náležitostmi pomůže a po celou dobu splácení vám bude poskytovat odborné poradenství. Spoustu dalších informací o oddlužení získáte na www.odluzeni-fyzickych-osob.cz. Odborníci vám zdarma poskytnou pomoc s dluhy a nabídnou nejefektivnější řešení.

Nestavějte se ke svým problémům zády a začněte je řešit. Pamatujte si, že vždy existuje způsob, jak se dostat zpátky do normálního života.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!