3 ryze finanční důvody, proč se zdokonalit v angličtině

Úroveň jazykové výbavy úzce souvisí s výší výdělku. Nevěříte? Skutečně je to tak. Pokud máte v angličtině mezery a raději ji ani neuvádíte do životopisu, případně se jí vyhýbáte při obchodní komunikaci, zbytečně přicházíte o spoustu peněz. Přečtěte si, proč byste se v ní měli zdokonalit, a udělejte něco pro svůj osobní rozvoj.

1. Lepší pracovní pozice

Budete-li mít v „sívíčku“ uvedenu angličtinu na dostatečné úrovni, můžete si gratulovat. Zaměstnanců schopných plynně hovořit cizí řečí není příliš mnoho. Kromě toho, že v rámci některých pohovorů dostanete přednost před ostatními, se budete moct ucházet i o místa, k jejichž výkonu je angličtina podmínkou.

2. Možnost práce v zahraničí

A proč si rovnou nenajít lépe placený job v zahraničí? Bez angličtiny by byl váš start velmi těžký a dosáhli byste maximálně na méně kvalifikovanou (a tudíž i špatně placenou) práci. Znalost cizího jazyka vám to opět usnadní.

3. Navázání vztahů se zahraniční klientelou

Podnikáte a rádi byste své produkty či služby rozšířili za hranice České republiky? Vyhýbáte-li se komunikaci s klienty ze zahraničí kvůli své angličtině, zbytečně přicházíte o spoustu peněz. Přitom stačí tak málo – přihlásit se na kurz a začít studovat. Obchodováním se zahraničními subjekty můžete posunout byznys na jinou úroveň.

Kde se anglicky naučíte snadno a rychle?

Na angličtinu nejste nikdy dost staří. Podstatný je výběr jazykové školy – zaměřte se na jazykovky s dobrým jménem a přihlaste se do kurzu, který vám něco dá. Skvělou volbou je například jazyková škola Praha Britannika. Ročně jejími branami projde kolem 1300 studentů – od studentů přes manažery až po důchodce. Lektoři používají moderní metody výuky a zájemcům umožňují také intenzivní kurzy. Více se dozvíte na https://www.jazykovekurzypraha.cz/ , kde si můžete zdarma udělat rozřazovací test.

Publikováno: 24. 02. 2019

Kategorie: Peníze

Autor: Adam