Nebojte se využívat kreditní kartu!

Potřebujete rezervní zdroj financí, který budete mít neustále k dispozici? Neplaťte zbytečné poplatky za kontokorent a sáhněte po kreditní kartě. Budete-li ji využívat k účelům, ke kterým byla určena, může vám přinést spoustu výhod. Skvělým příkladem je portofolio od Citibank, která patří k průkopníkům platebních karet. V současné době nabízí 11 různých variant a každá z nich je spojena se specifickými výhodami.

Používejte kartu svědomitě a nepřeplatíte se na úrocích

Citi kreditní karta je ideální prostředek pro platbu u obchodníků, ale můžete ji využít i při výběru hotovosti z bankomatu. Váže se k ní bezúročné období o délce 55 dní, v rámci kterého lze splatit využitý kredit a vyhnout se tak úrokovému navýšení. V opačném případě jsou však úroky velmi vysoké. Její používání je jednoduché a téměř všechny varianty umožňují bezpečné a praktické bezkontaktní platby. Budete-li je kartou platit u vybraných prodejců, můžete výrazně ušetřit na nákupu (až 25 % z ceny nákupu). Ke každé variantě se pak váží i další specifické bonusy v podobě odměny za každý nákup nebo dalších slev a prémií.

Finanční rezervu můžete mít v peněžence i v zahraničí

Citikarta je mezinárodní platební kartou a lze ji používat kdekoliv na světě. Kreditní limit ve výši až trojnásobného čistého příjmu je dostatečnou rezervou, která pokryje nečekané výdaje. Splátky jsou velmi nízké a pokud budete kartu používat pravidelně, vyhnete se poplatkům za vedení účtu.

Publikováno: 18. 04. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: citikarta | citikarty | kreditní karta | kreditní karty