Půjčky a úvěry

Nebojte se využívat kreditní kartu!

Potřebujete rezervní zdroj financí, který budete mít neustále k dispozici? Neplaťte zbytečné poplatky za kontokorent a sáhněte po kreditní kartě. Budete-li ji využívat k účelům, ke kterým byla určena, může vám přinést spoustu výhod. Skvělým příkladem je portofolio od Citibank, která patří k průkopníkům platebních karet. V současné době nabízí 11 různých variant a každá z nich je spojena se specifickými výhodami.

Používejte kartu svědomitě a nepřeplatíte se na úrocích

Citi kreditní karta je ideální prostředek pro platbu u obchodníků, ale můžete ji využít i při výběru hotovosti z bankomatu. Váže se k ní bezúročné období o délce 55 dní, v rámci kterého lze splatit využitý kredit a vyhnout se tak úrokovému navýšení. V opačném případě jsou však úroky velmi vysoké. Její používání je jednoduché a téměř všechny varianty umožňují bezpečné a praktické bezkontaktní platby. Budete-li je kartou platit u vybraných prodejců, můžete výrazně ušetřit na nákupu (až 25 % z ceny nákupu). Ke každé variantě se pak váží i další specifické bonusy v podobě odměny za každý nákup nebo dalších slev a prémií.

Finanční rezervu můžete mít v peněžence i v zahraničí

Citikarta je mezinárodní platební kartou a lze ji používat kdekoliv na světě. Kreditní limit ve výši až trojnásobného čistého příjmu je dostatečnou rezervou, která pokryje nečekané výdaje. Splátky jsou velmi nízké a pokud budete kartu používat pravidelně, vyhnete se poplatkům za vedení účtu.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!