Přemýšlíte o konsolidaci? Vyzkoušejte raději RePůjčku!

Zdá se vám, že splácíte více než váš rozpočet snese a rádi byste výši měsíční splátky snížili? Existuje hned několik způsobů, jak toho docílit a ke známé konsolidaci nedávno přibyl i zbrusu nový produkt, který uvedla na trh bankovní instituce Equa Bank. Nese název RePůjčka a je v mnoha ohledech výhodnější než zmíněná konsolidace.

Díky RePůjčce snížíte splátky až o čtvrtinu

RePůjčka je jediná svého druhu a slouží k refinancování půjček a úvěrů, které momentálně využíváte. Můžete ji využít k refinancování jedné nebo hned několika půjček, bez ohledu na to, zda jde o hotovostní, účelové nebo neúčelové finanční produkty. Umožňuje refinancovat až do výše 600 000 Kč s délkou splatnosti 6 až 48 měsíců.

A proč si ke stávajícím úvěrům, které vám přerůstají přes hlavu, přibrat ještě jeden? Jednoduše proto, protože můžete ušetřit až 25 % s celkového objemu splátek. RePůjčka je totiž na rozdíl od konsolidace bez poplatků a výsledná úspora tak činí až několik tisíc korun za rok. Kromě toho je spojena s mnohem jednodušší a rychlejší administrativou, se kterou vám navíc pomohou pracovníci Equa Bank. Postarají se o převedení stávajících půjček a ušetří vám spoustu času a starostí.

Parametry RePůjčky v kostce

  • refinancování od 30 do 600 tisíc Kč
  • neměnná měsíční splátka po celou dobu splácení úvěru
  • splatnost od 6 do 84 měsíců
  • snadné vyřízení za pomocí jediného dokladu (OP)
  • možnost uzavřít výhodné pojištění

Máte zájem?

Pokud vás možnost, jak výrazně ušetřit na splátkách, zaujala, jednoduše o RePůjčku zažádejte prostřednictvím online formuláře na webu re-pujcka.cz, případně telefonicky nebo přímo některé z poboček.

Vyřízení Repůjčky je zcela zdarma a můžete o ni zažádat opakovaně a postupně tak snížit další půjčky a úvěry. Přesnou výši úspory vám pomůže vypočítat s pomocí kalkulátoru na webu re-pujcka.cz. Není důvod váhat, RePůjčka vašemu rozpočtu výrazně ulehčí.

Publikováno: 07. 05. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: refinancování půjček | refinancování úvěrů | REPůjčka | repůjčka od Equa bank