Půjčky a úvěry

Přemýšlíte o konsolidaci? Vyzkoušejte raději RePůjčku!

Zdá se vám, že splácíte více než váš rozpočet snese a rádi byste výši měsíční splátky snížili? Existuje hned několik způsobů, jak toho docílit a ke známé konsolidaci nedávno přibyl i zbrusu nový produkt, který uvedla na trh bankovní instituce Equa Bank. Nese název RePůjčka a je v mnoha ohledech výhodnější než zmíněná konsolidace.

Díky RePůjčce snížíte splátky až o čtvrtinu

RePůjčka je jediná svého druhu a slouží k refinancování půjček a úvěrů, které momentálně využíváte. Můžete ji využít k refinancování jedné nebo hned několika půjček, bez ohledu na to, zda jde o hotovostní, účelové nebo neúčelové finanční produkty. Umožňuje refinancovat až do výše 600 000 Kč s délkou splatnosti 6 až 48 měsíců.

A proč si ke stávajícím úvěrům, které vám přerůstají přes hlavu, přibrat ještě jeden? Jednoduše proto, protože můžete ušetřit až 25 % s celkového objemu splátek. RePůjčka je totiž na rozdíl od konsolidace bez poplatků a výsledná úspora tak činí až několik tisíc korun za rok. Kromě toho je spojena s mnohem jednodušší a rychlejší administrativou, se kterou vám navíc pomohou pracovníci Equa Bank. Postarají se o převedení stávajících půjček a ušetří vám spoustu času a starostí.

Parametry RePůjčky v kostce

  • refinancování od 30 do 600 tisíc Kč
  • neměnná měsíční splátka po celou dobu splácení úvěru
  • splatnost od 6 do 84 měsíců
  • snadné vyřízení za pomocí jediného dokladu (OP)
  • možnost uzavřít výhodné pojištění

Máte zájem?

Pokud vás možnost, jak výrazně ušetřit na splátkách, zaujala, jednoduše o RePůjčku zažádejte prostřednictvím online formuláře na webu re-pujcka.cz, případně telefonicky nebo přímo některé z poboček.

Vyřízení Repůjčky je zcela zdarma a můžete o ni zažádat opakovaně a postupně tak snížit další půjčky a úvěry. Přesnou výši úspory vám pomůže vypočítat s pomocí kalkulátoru na webu re-pujcka.cz. Není důvod váhat, RePůjčka vašemu rozpočtu výrazně ulehčí.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!