Půjčky a úvěry

Banka vás odmítla? Zkuste to v nebankovním sektoru nebo přes Bankerat

BankeratChcete si půjčit, ale brzdí vás záznam v registru dlužníků? Není všem dnům konec – do doby, než negativní informace o vaší splátkové historii z registru nadobro zmizí, můžete využít některou z dostupných nebankovních půjček. A pro ty z vás, kteří se chtějí zcela vyhnout nebankovním úvěrovým společnostem, se nabízí alternativa v podobě platformy Bankerat. Přečtěte si, která z variant je výhodnější!

(Ne)bezpečné nebankovní půjčky

Nebankovních věřitelů, kteří vám ochotně půjčí menší i větší částky a to i navzdory vaší přítomnosti v registru, je velmi mnoho. Nechcete-li se nechat napálit, ignorujte všechny nabídky, které vás nabádají k volání na číslo začínající předvolbou „900“. Tyto telefonní linky jsou zpoplatněny velmi vysokými částkami a místo výhodné půjčky dostanete účet za telefon, ze kterého se vám protočí panenky. Solidní zprostředkovatelé nabízí vyřízení půjčky online a mají na webových stránkách uvedeny smluvní podmínky. Nezapomeňte si je důkladně přečíst a zaměřte se na sankce a penále z prodlení. Mezi nejspolehlivější nebankovní úvěrové společnosti pak patří ty, které jsou členy sdružení ČLFA.

Jde to i bez bankéřů

V úvodu jsme zmínili službu Bankerat – platformu pro lidi, kteří chtějí nechat vydělat někoho jiného než banky a nebankovní společnosti. Princip Bankeratu je prostý, zájemce o půjčku zadá poptávku po půjčce, v rámci které nastaví několik parametrů a čekají, až se jim ozve investor, který je mu ochoten půjčit. Rozhodnete-li se Bankerat využívat jakožto zdroj příjmů, přečtěte si rozhovor s investorem, ve kterém se dozvíte pár důležitých postřehů. Bankerat je kvalitní služba, se kterou má většina uživatelů dobré zkušenosti. Ani zde si však nezapomeňte prostudovat smluvní podmínky – v budoucnu se tak vyhnete případným nesrovnalostem.

Spoustu zajímavých informací, které vám usnadní výběr nebankovní půjčky, najdete na známém portálu www.finance.cz.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!