Banka vás odmítla? Zkuste to v nebankovním sektoru nebo přes Bankerat

BankeratChcete si půjčit, ale brzdí vás záznam v registru dlužníků? Není všem dnům konec – do doby, než negativní informace o vaší splátkové historii z registru nadobro zmizí, můžete využít některou z dostupných nebankovních půjček. A pro ty z vás, kteří se chtějí zcela vyhnout nebankovním úvěrovým společnostem, se nabízí alternativa v podobě platformy Bankerat. Přečtěte si, která z variant je výhodnější!

(Ne)bezpečné nebankovní půjčky

Nebankovních věřitelů, kteří vám ochotně půjčí menší i větší částky a to i navzdory vaší přítomnosti v registru, je velmi mnoho. Nechcete-li se nechat napálit, ignorujte všechny nabídky, které vás nabádají k volání na číslo začínající předvolbou „900“. Tyto telefonní linky jsou zpoplatněny velmi vysokými částkami a místo výhodné půjčky dostanete účet za telefon, ze kterého se vám protočí panenky. Solidní zprostředkovatelé nabízí vyřízení půjčky online a mají na webových stránkách uvedeny smluvní podmínky. Nezapomeňte si je důkladně přečíst a zaměřte se na sankce a penále z prodlení. Mezi nejspolehlivější nebankovní úvěrové společnosti pak patří ty, které jsou členy sdružení ČLFA.

Jde to i bez bankéřů

V úvodu jsme zmínili službu Bankerat – platformu pro lidi, kteří chtějí nechat vydělat někoho jiného než banky a nebankovní společnosti. Princip Bankeratu je prostý, zájemce o půjčku zadá poptávku po půjčce, v rámci které nastaví několik parametrů a čekají, až se jim ozve investor, který je mu ochoten půjčit. Rozhodnete-li se Bankerat využívat jakožto zdroj příjmů, přečtěte si rozhovor s investorem, ve kterém se dozvíte pár důležitých postřehů. Bankerat je kvalitní služba, se kterou má většina uživatelů dobré zkušenosti. Ani zde si však nezapomeňte prostudovat smluvní podmínky – v budoucnu se tak vyhnete případným nesrovnalostem. Spoustu zajímavých informací, které vám usnadní výběr nebankovní půjčky, najdete na známém portálu www.finance.cz.

Publikováno: 10. 08. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: bankerat | bankerat podvod | bankerat zkušenosti | nebankovní půjčky