Co dělat, když vám banka zamítne podnikatelský úvěr?

K rozjezdu podnikání nám mnohdy pouhá chuť a podnikatelský záměr nestačí. Někdy to bez financí nejde už na začátku, jindy potřebujeme finanční injekci později, abychom se odrazili a posunuli v našich plánech. Co když se však k nám banka otočí zády? Banky jsou, co se týče podnikatelských úvěrů, přísnější, než tomu bylo v předcovidových létech. Teď je řada oborů na černé listině. Gastronomie, kultura, sport, ale i mnoho dalších odvětví má minusové body už jen proto, že podniká v těchto oborech. Přísně však banky pohlíží i na účetnictví firmy. Dostat úvěr bez historie je problém. S účetnictvím v červených číslech je rovněž problém. Máte jako majitel nějaký finanční škraloup? Ano, i na vás se v bankovních rejstřících banka optá. Jestliže nejste čistý jako lilie, podnikatelský úvěr nedostanete. Existuje alternativa?

Nebankovní úvěry zachraňují podnikatelské nápady

Alternativa tady je. Jsou to nebankovní podnikatelské úvěry. Vůbec se jich není nutné obávat. Jsou seriózní, s dobrými podmínkami, nelustrují vás, ani se neptají, na co prostředky vynaložíte. Nebankovní finance vám umožní mít úvěr až do výše 50 milionů korun na účtu již do 48 hodin. Jde o podnikatelský úvěr na nemovitost a splácet jej lze až 30 let a úrok je od 4,9 p.a. Takto bezkonkurenční podmínky vám dnes nenabídnou ani v bance. A pokud přece jen chcete raději klasický bankovní úvěr, může být nebankovní půjčka pouze mezifází. Jsou to právě nebankovní půjčky, které pomáhají firmám, ale i jednotlivcům, vrátit se opět zpátky do klasického bankovního sektoru.

Dobrý úvěr od nebankovky

Podnikatelský úvěr je díky nebankovním financím opět dostupným. Jde o řešení pro každého, kdo s podnikáním začíná, nebo se v něm chce posunout dál. Podmínky jsou seriózní a kdykoliv se rozhodnete úvěr předčasně splatit, lze tohle udělat zcela zdarma. Nebankovních úvěru se není zapotřebí bát, ani věřit strašení ze strany bank. Že jde o úvěry jištěné nemovitostí? Na tu vám jako na váš majetek v případě nesplácení nakonec sáhne i banka, přestože úvěr nemovitostí původně jištěný nebyl.

Publikováno: 23. 05. 2022

Kategorie: Půjčky

Autor: administrator