Čas jsou peníze, a to i když jde o prodej bytu

Potřebujete prodat byt? Málokdy na to máme spoustu času. Někdy spěcháme, protože jej potřebujeme monetizovat z jakýchkoliv důvodů co nejrychleji. Jindy si prostě jen uvědomujeme, že čas, který prodeji věnujeme, nás stojí peníze – třeba kvůli tomu, že se nemůžeme věnovat práci či podnikání. Jenomže svěřit prodej realitce se nám nechce. Provize nám připadá vysoká, a i tak bychom se v prodeji museli časově angažovat. Co tedy dělat?

Prodej bytu svépomocí může proběhnout rychle

Pojďte svůj byt prodat sami, pouze si k prodeji přizvěte dobrý realitní portál, jenž vám odpoví na všechny otázky, které potřebujete. Díky kvalitním informacím či možnosti zadat dílčí úkoly specialistům dokáže prodej bytu proběhnout doslova jako po másle. Kde takové semeniště informací a odborníků najít? Nabídne vám jej férový realitní portál CINCINK. Proč tak silná slova o férovosti? Protože skutečně nejde o žádný startup, ani o projekt vytvořený na koleně, ale o seriózní portál, za kterým stojí Komerční banka. Jako poskytovatel úvěrů a hypoték přichází KB, přesněji její zaměstnanci, neustále do styku s klienty, kteří prodávají či nakupují nemovitost. Přesně díky tomu vědí, jaké problémy řeší. A s nimi se proto nejen svým klientům rozhodli lidé z KB na stránkách realitního portálu CINCINK pomoci. I váš prodej bytu může díky těmto službám proběhnout mnohem rychleji a bez drahých chyb.Za chyby se totiž platí a při prodeji nemovitosti může jít o ztráty skutečně nemalé. Ale služby portálu lze využít i když nás čeká koupě bytu či domu.

Realitní portál plný užitečných služeb

CINCINK to není jen inzerce zdarma, jak je to běžné u jiných realitních portálů. I když ano, i inzerát zdarma si zde máte možnost podat. A rovněž se podívat na nabídky či poptávky jiných. Je to však též spousta užitečných informací zdarma, a pak především zprostředkování služeb od odborníků a specialistů, kteří nás prodejem nemovitosti provedou rychle a bez přešlapů. Zdržet při prodeji nemovitosti nás může třeba už jen špatně navržená cena. Zatímco podcenit cenu znamená připravit se o peníze, příliš ji přestřelit může zcela umrtvit prodej. Nebudou se ozývat zájemci, nebo se na byt přijdou podívat, ale nekoupí. Ne každý vám do očí řekne, že se mu zdá být nabídka drahou. Je dobré vědět, kolik je cena obvyklá za byt, jakým je ten váš v dané lokalitě. Objednejte si proto odhadce, který vám pomůže stanovit správně cenu vašeho bytu. Služba není drahá a prodej umí pořádně nastartovat. Druhou důležitou věcí je správný inzerát. Ten prodává váš byt. Umísťovat jej budete nejspíš hned na několik inzertních realitních portálů, včetně CINCINK. Prodává dobrý text inzerátu, ale i perfektní fotky, 3D plánek bytu či vizualizace. S tím si skutečně poradí jenom profík. Přitom takto dobře připravený inzerát šetří čas. Na prohlídku přijdou již skutečně jen vážní zájemci, takže netrávíte dny, týdny a někdy i měsíce tím, že předvádíte živě svůj byt. Dobře připravený inzerát dává punc kvality i samotnému bytu. Prodej urychlí i když si sami zadáte udělat technickou inspekci nemovitosti. Obvykle si ji nechávají dělat kupující, aby věděli, do čeho jdou. Umíte si ale představit, že ji u vás bude chtít udělat 10 z 20 zájemců? Raději ji mějte hotovou a nabídněte jim ji zdarma vy. Celý prodej umí urychlit i možnost vyřešit obratem bankovní úschovu peněz při převodu nemovitosti, nebo si objednat právní služby. I toto lze na realitním portálu CINCINK snadno poptávat.

Publikováno: 23. 11. 2019

Kategorie: Bydlení a nemovitosti

Autor: administrator