Virtuální sídlo firmy: Jaké výhody přinese vašemu byznysu?

Když přijde řeč na virtuální sídlo firmy, spousta podnikatelů se pousměje. Aby ne, když díky užitečné službě šetří peníze i čas. Pokud ke svému podnikání nepotřebujete kancelář, bude se koncept zamlouvat i vám. V zahraničí na něj nedají dopustit již přes 20 let a v České republice bylo virtuální sídlo uzákoněno v roce 2009. Nepřestávejte číst a dozvíte se o největších výhodách a reálném přínosu pro vaši firmu.

Co je to virtuální sídlo?

Virtuální sídlo firmy či virtuální kancelář – obojí označuje službu, která spočívá v poskytování adresy společnostem. Ty musí mít dle platné legislativy v obchodním rejstříku adresu, ale nemusí se jednat o tu, na níž se skutečně nachází. Jinými slovy může subjekt podnikající v Ostravě využívat sídlo společnosti Brno.

V čem je výhodné?

Virtuální sídlo firmy je podstatně levnější než klasická kancelář. Nechcete-li kvůli finanční úspoře utrácet za vlastní kanceláře nebo pronájem prostor a současně byste neradi používali vaši skutečnou adresu, můžete společnost přihlásit na adresu poskytovatele virtuálního sídla. Mít sídlo ve velkém městě (např. sídlo společnosti Brno nebo Praha) přináší firmě prestiž a zároveň větší klid – šance, že si na vaši firmu posvítí úředníci, je mnohonásobně nižší než v menším městě. Pro některé firmy je virtuální sídlo výhodnější z důvodu častého stěhování. Jiné službu využívají proto, že nedostaly povolení k registraci sídla na adrese provozovny apod. Nedílnou součástí virtuálního sídla společnosti mohou být i různé administrativní služby – vyřizováním korespondence počínaje, zastupováním před úřady konče.

Vyberte si spolehlivého partnera

Pokud vás zaujalo sídlo firmy a administrativní služby v Brně, obraťte se na odborníky z firmy SLUŽBY SPOLEČNOSTEM s.r.o. Společnost se zabývá poskytováním všeho, co souvisí s poskytováním adresy a chodem firmy. Podrobnosti najdete na ww.sidlavbrne.cz.

Publikováno: 05. 05. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: korespondenční adresa | virtuální kancelář brno | virtuální sídlo brno