Půjčky a úvěry

Chcete si půjčit nebo zřídit kreditku? Poradíme vám, kde vyberete tu správnou!

Srovnání půjčekFinanční trh je skutečně pestrý a finanční instituce svá portfolia neustále rozšiřují. Spotřebitelé mají při výběru půjčky stále větší možnosti a právě v tom často tkví i kámen úrazu. Mnoho úvěrových produktů se tváří podobně, ale ve skutečnosti se výrazně liší. A protože ne každý má dost času na komplexní srovnání svépomocí, nabízí se možnost srovnat vybrané produkty prostřednictvím specializovaných webů. Jeden z nich vám dnes představíme.

Portál Ušetřeno.cz provozuje společnost AdFinance.cz, jejíž tým specialistů mapuje celý finanční trh a snaží nabídnout přehledné a přesné srovnání půjček, kreditních karet, účtů, pojištění, energií a dalších artiklů, ve kterých je běžní spotřebitelé bez širšího povědomí o trhu špatně orientují. Experti z projektu Ušetřeno.cz se k tématům ze zmíněných oblastí často vyjadřují ve známých médiích a to nejen na známých internetových magazínech, ale i v tisku a televizi. Srovnání je zcela zdarma a vybrané produkty si lze pohodlně sjednat on-line.

 Srovnání půjček

Nezáleží na tom, zda potřebujete půjčit několik tisíc pro pokrytí nečekaných výdajů nebo hypotéku ve výši několika milionů. Ušetřeno.cz se orientuje na všechny bankovní a významné nebankovní instituce a přináší srovnání všech podstatných parametrů. Pamatujte si, že úroková sazba sice má významný vliv na celkovou splatnou částku, ale je nezbytné zohlednit i další specifika. Na Ušetřeno.cz najdete všechny informace na jednom místě a nebudete muset procházet nabídky každé společnosti. Vždy se můžete spolehnout na aktuální údaje a tedy velmi přesné srovnání. Půjčka je většinou dlouhodobý závazek a její sjednání se nevyplácí uspěchat. S Ušetřeno.cz si vyberete ideální půjčku mnohem dříve a budete mít jistotu, že jste zvolili správně. Na webu nechybí ani populární Česká spořitelna půjčka kalkulačka (půjčka od České spořitelny patří k nejoblíbenějším bankovním úvěrům vůbec).

Srovnání kreditních karet

Potřebujete mít finanční rezervu pro případ, že se váš zaměstnavatel zpozdí s výplatou? Potýkáte se s druhotnou platební neschopností? Nebo jen chcete spořit vlastní finance někde stranou a rádi byste disponovali kreditem, který vám poskytne banka? Vsaďte na revolvingový úvěr, tedy v našem případě formou kreditní karty. Vzhledem k množství specifických bonusů se srovnání kreditních karet opravdu vyplatí. Na Ušetřeno.cz si můžete vybrat z většiny dostupných kreditních které jsou momentálně na trhu.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!