Chcete si půjčit nebo zřídit kreditku? Poradíme vám, kde vyberete tu správnou!

Srovnání půjčekFinanční trh je skutečně pestrý a finanční instituce svá portfolia neustále rozšiřují. Spotřebitelé mají při výběru půjčky stále větší možnosti a právě v tom často tkví i kámen úrazu. Mnoho úvěrových produktů se tváří podobně, ale ve skutečnosti se výrazně liší. A protože ne každý má dost času na komplexní srovnání svépomocí, nabízí se možnost srovnat vybrané produkty prostřednictvím specializovaných webů. Jeden z nich vám dnes představíme.

Portál Ušetřeno.cz provozuje společnost AdFinance.cz, jejíž tým specialistů mapuje celý finanční trh a snaží nabídnout přehledné a přesné srovnání půjček, kreditních karet, účtů, pojištění, energií a dalších artiklů, ve kterých je běžní spotřebitelé bez širšího povědomí o trhu špatně orientují. Experti z projektu Ušetřeno.cz se k tématům ze zmíněných oblastí často vyjadřují ve známých médiích a to nejen na známých internetových magazínech, ale i v tisku a televizi. Srovnání je zcela zdarma a vybrané produkty si lze pohodlně sjednat on-line.

 Srovnání půjček

Nezáleží na tom, zda potřebujete půjčit několik tisíc pro pokrytí nečekaných výdajů nebo hypotéku ve výši několika milionů. Ušetřeno.cz se orientuje na všechny bankovní a významné nebankovní instituce a přináší srovnání všech podstatných parametrů. Pamatujte si, že úroková sazba sice má významný vliv na celkovou splatnou částku, ale je nezbytné zohlednit i další specifika. Na Ušetřeno.cz najdete všechny informace na jednom místě a nebudete muset procházet nabídky každé společnosti. Vždy se můžete spolehnout na aktuální údaje a tedy velmi přesné srovnání. Půjčka je většinou dlouhodobý závazek a její sjednání se nevyplácí uspěchat. S Ušetřeno.cz si vyberete ideální půjčku mnohem dříve a budete mít jistotu, že jste zvolili správně. Na webu nechybí ani populární Česká spořitelna půjčka kalkulačka (půjčka od České spořitelny patří k nejoblíbenějším bankovním úvěrům vůbec).

Srovnání kreditních karet

Potřebujete mít finanční rezervu pro případ, že se váš zaměstnavatel zpozdí s výplatou? Potýkáte se s druhotnou platební neschopností? Nebo jen chcete spořit vlastní finance někde stranou a rádi byste disponovali kreditem, který vám poskytne banka? Vsaďte na revolvingový úvěr, tedy v našem případě formou kreditní karty. Vzhledem k množství specifických bonusů se srovnání kreditních karet opravdu vyplatí. Na Ušetřeno.cz si můžete vybrat z většiny dostupných kreditních které jsou momentálně na trhu.

Publikováno: 15. 06. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: srovnání kreditních karet | srovnání půjček | usetreno.cz