Co má společného kurzové sázení a spekulace na burze

Sázení na výsledky sportovních zápasů je obvykle považováno za hazard, který závisí zcela na náhodě. Pokud budete sázet nahodile, na základě pocitu, nebo proto, že fandíte konkrétnímu klubu, tak to skutečně hazard bude. Při takovém stylu sázení jsou výhry nahodilé a s největší pravděpodobností budete o peníze spíše přicházet, než je vyhrávat. Skuteční profesionální sázkaři totiž ke kurzovému sázení přistupují spíše jako k obchodům na burze.

Kurzové sázení a obchodování na burze

Burzovní obchodníci také nenakupují akcie jen tak, ale na základě kvalifikovaného odhadu, zda bude cena stoupat či klesat. Ve sportovním sázení to znamená, jestli mužstvo zápas vyhraje či prohraje. Stejně jako sázkař, ani obchodník nemá jistotu, že jeho odhad výsledku je správný. Samotný odhad výsledku proto není vše, záleží hlavně na tom, vybrat ty správné sázky, kde je poměr rizika a možného zisku co největší. Navíc je nutné mít přesně stanovený finanční plán, který zajistí, že výhry pokryjí případné ztráty. Díky tomu nemusíte vyhrát vždy a přesto být v plusu.

Kde získat tipy na správné výsledky

Abyste získali kvalifikovaný odhad výsledku sportovního utkání, potřebujete znát a vyhodnotit obrovské množství informací, které jsou amatérům poměrně těžko dostupné. Aby se vaše sázení nezměnilo v celodenní studium statistik hráčů a shánění zákulisních informací, je lepší využít některého ze sázkových poradců, kteří tuto náročnou práci odvedou za vás. Pokud hledáte férové poradenství, určitě neprohloupíte, pokud zkusíte poradenskou službu robstark.cz. Nabízejí nejen skvělé tipy na hokej, ale i rozsáhlé a zasvěcené sportovní analýzy a pochopitelně i rady ohledně finančního plánování vašich sázek, které vám pomohou zůstat v plusu i v případě, že některá sázka nevyjde.

Publikováno: 07. 12. 2020

Kategorie: Peníze

Autor: administrator