Sloučením půjček ušetříte spoustu peněz i nervů

KonsolidacePůjčky jsou v dnešní době stále dostupnější a s trochou nadsázky můžeme napsat, že sehnat úvěr není o moc složitější než koupit rohlíky. Disponujete-li pravidelným příjmem a nemáte-li negativní záznamy v registru dlužníků, nebudete mít problém ani s vyřízením půjček v bance. Dostupnost vás však může v kombinaci s nezodpovědností dostat do závažných finančních problémů. Jedna nebo dvě půjčky se splácí poměrně snadno, ale větší počet úvěru a k tomu několik kreditních karet už v rozpočtu udělají pořádný průvan. Dostali jste se do podobné situace i vy a nevíte, jak z ní vybruslit? Nechte si půjčky zkonsolidovat! Větší počet půjček je nepraktický hned z několika důvodů. I přesto, že vám vaše příjmy vystačí na splátky, budete si muset dávat pozor, zda jste zaplatili včas všechny složenky. Stačí trocha nepozornosti a jedna pozdě zaplacená splátka a na několik let se dostanete mezi nespolehlivé klienty. Tato skutečnost vám může přitížit v případě žádosti o hypotéku nebo jiný úvěr, který můžete potřebovat. A právě to řeší konsolidace půjček, která láká stále více spotřebitelů.

Co je to konsolidace půjček?

Princip konsolidace tkví ve sloučení všech stávajících půjček do jednoho úvěru. Sjednocením získáte přehled nad svými financemi a případně dosáhnete nižší splátky a prodloužení doby splatnosti.

Vyřízení konsolidace je rychlé a pohodlné

Díky sjednocení půjček ušetříte spoustu peněz a to především v případě dlouhodobých úvěrů s vyšším úvěrovým rámcem. Pokud vás zajímá přesná částka, spočítejte si prostřednictvím kalkulačky na webu onlinekonsolidace.cz. Pokud vás úspora a výhodné podmínky zaujmou natolik, že se o ni rozhodnete zažádat, stačí, když vyplníte formulář a poté dodáte několik nezbytných dokladů. O schválení budete vyrozuměni do 48 hodin, vyřízení je rychlé a nebudete muset trávit dlouhé hodiny na pobočce. Novou půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit a to bez jakýchkoliv poplatků. Refinancování půjček je perfektní možnost, jak ušetřit spoustu peněz na úrocích a zbavit se několika nepříjemných závazků, na které musíte neustále myslet...

Publikováno: 02. 07. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: konsolidace půjček | konsolidace úvěrů | sloučení půjček | sloučení úvěrů