Půjčky a úvěry

Z Ferratum se brzy stane první banka s nabídkou mikropůjček přes SMS!

FerratumNebankovní společnosti sice nejsou synonymem pro důvěru a transparentnost, ale jedna z nich se do podvědomí klientů přeci jen jako férová zapsala. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější poskytovatele nebankovních půjček patří finská společnost Ferratum, která v roce 2005 představila evropskému trhu inovativní produkt. Proslavil se jako takzvaná SMS půjčka, ale spousta z nás ji neřekne jinak než ferratum půjčka.

Co je na finské půjčce tak zvláštního? Představuje velmi rychlé a výhodné řešení momentálních finančních problémů. Úvěrový rámec 500 až 10 000 Kč potěší klienty, kteří se spokojí s menší, ale i větší částkou a splatnost 7 až 45 dnů vzhledem k částce tak akorát.

Půjčka bez poplatku zatím spadá do nebankovního sektoru, což se však brzy změní. Společnost Ferratum dostala licenci a od listopadu se z ní stane regulérní bankovní společnost a jako jediná banka nabídne dostupné mikroúvěry.

Ferratum momentálně působí ve 20 členských zemích a poskytla finanční prostředky více než 1,5 milionům klientů. Přesto, že konkurenční poskytovatelé půjček finskou půjčku do jisté míry napodobili, se úvěr od Ferratum stále drží na špici popularity. Uvažujete-li o drobném úvěru, díky kterému vyřešíte dočasný deficit v rozpočtu, můžete tak učinit ve třech krocích:

  • ve formuláři, který najdete na webu ferratum.cz, nastavte parametry půjčky
  • vyplňte online žádost a vyčkejte na příchod informační SMS
  • údaje o formě splátky vám budou doručeny SMSkou nebo e-mailem

Žádáte-li o finskou půjčku poprvé, obdržíte požadovaný obnos poukázkou, která vám dorazí do tří dnů do schránky. Jde o bezpečnostní opatření, prostřednictvím kterého si věřitel ověří správnost údajů. Každá další půjčka probíhá klasicky převodem na účet. Peníze tak můžete mít doma již do druhého dne. Více na Ferratum.cz.