Půjčky a úvěry

Z Ferratum se brzy stane první banka s nabídkou mikropůjček přes SMS!

FerratumNebankovní společnosti sice nejsou synonymem pro důvěru a transparentnost, ale jedna z nich se do podvědomí klientů přeci jen jako férová zapsala. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější poskytovatele nebankovních půjček patří finská společnost Ferratum, která v roce 2005 představila evropskému trhu inovativní produkt. Proslavil se jako takzvaná SMS půjčka, ale spousta z nás ji neřekne jinak než ferratum půjčka.

Co je na finské půjčce tak zvláštního? Představuje velmi rychlé a výhodné řešení momentálních finančních problémů. Úvěrový rámec 500 až 10 000 Kč potěší klienty, kteří se spokojí s menší, ale i větší částkou a splatnost 7 až 45 dnů vzhledem k částce tak akorát.

Půjčka bez poplatku zatím spadá do nebankovního sektoru, což se však brzy změní. Společnost Ferratum dostala licenci a od listopadu se z ní stane regulérní bankovní společnost a jako jediná banka nabídne dostupné mikroúvěry.

Ferratum momentálně působí ve 20 členských zemích a poskytla finanční prostředky více než 1,5 milionům klientů. Přesto, že konkurenční poskytovatelé půjček finskou půjčku do jisté míry napodobili, se úvěr od Ferratum stále drží na špici popularity. Uvažujete-li o drobném úvěru, díky kterému vyřešíte dočasný deficit v rozpočtu, můžete tak učinit ve třech krocích:

  • ve formuláři, který najdete na webu ferratum.cz, nastavte parametry půjčky
  • vyplňte online žádost a vyčkejte na příchod informační SMS
  • údaje o formě splátky vám budou doručeny SMSkou nebo e-mailem

Žádáte-li o finskou půjčku poprvé, obdržíte požadovaný obnos poukázkou, která vám dorazí do tří dnů do schránky. Jde o bezpečnostní opatření, prostřednictvím kterého si věřitel ověří správnost údajů. Každá další půjčka probíhá klasicky převodem na účet. Peníze tak můžete mít doma již do druhého dne. Více na Ferratum.cz.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!