Firmus: přední zakladatel ready made evropských společností

ready-made-evropska-spolecnostPodnikatelské začátky nemusí být určitě nijak výrazně složité a vy můžete klidně začít podnikat kdykoli, kdy budete chtít. Rozhodně se nemusíte bát žádné velké administrativní zátěže. Tedy alespoň tehdy, když zvolíte profesionální firmu, která vám prodá již vzniklou společnost určenou k okamžitému podnikatelskému startu. Takovouto firmou je i společnost Firmus. Ta nabízí velmi výhodný prodej společností, se kterými je možné začít podnikat ihned!

Rychlý podnikatelský start

Velkou výhodou zakoupení ready made evropské společnosti je především možnost expresního podnikatelského začátku. Nebudete muset na nic čekat a začnete realizovat svůj podnikatelský záměr. Konkurence tak bude do jisté míry bezzubá. Při klasickém založení společnosti s ručením omezeným byste museli čekat na vyřízení administrativních záležitostí, což by vás logicky mohlo zdržet. Konkurenční společnosti by ta získali čas na upevnění si svých pozic na trhu. Tip: Přečtěte si charakteristiku evropské společnosti.

Další výhody profesionálního založení firmy

Kvalitní ready made evropská společnost rozhodně stojí za koupi. Nabízí totiž i některé další výhody, jichž se v případě klasického založení firmy nedočkáte. Společnost Firmus navíc dokáže garantovat i mnohé zajímavé nestandardní výhody. Patří mezi ně zejména to, že nebudete muset skládat základní vklad typický pro nové společnosti v Evropě. Ten činí celkem přiblížen 3,3 milionu korun. Novou firmu můžete mít do pouhých 45 minut. Výhodné je i to, že vámi získaná firma bude mít 100% splacený kapitál. Vy se tak již dalším splácením nebudete muset zabývat. Zakoupením konkrétní ready made společnosti vstoupíte plnohodnotně na kompletně celý trh v Evropě. Je úplně jedno, kde bude mít vaše firma sídlo a odkud budete řídit svou podnikatelskou činnost.

Publikováno: 15. 12. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: ready made evropská společnost