Patříte k milovníkům kvalitní kávy? Obdarujte sebe i blízké kávovým předplatným!

Většina lidí přivítá nový den šálkem lahodné kávy. Není divu, tento mok povzbudí a dodá energie, k tomu báječně chutná a uvolňuje napětí v těle. Pití kávy je jakýsi rituál a jedná se o milý zvyk, kterého se nechce nikdo vzdát. Když si objednáte kávové předplatné, zajistíte si přísun čerstvě upražené kávy ze všech možných koutů světa! Káva obsahuje alkaloid kofein, díky němuž je organismus povzbuzen, dokonce kladně působí na srdce, mozek, nervy, svaly i ledviny. Káva je silný antioxidant, a proto si nemusíte její pití vyčítat. V dnešní době je možné ochutnat kávu z celého světa, za ochutnávkou tak nemusíte cestovat do daleké Brazílie, Bolívie, Ekvádoru, Kostariky nebo Kuby.

Proč pít kávu?

Každý člověk má účinky kávy na vlastní kůži vyzkoušené, proto ho lákají nové chutě a vůně. Je pravda, že vás šálek černého moku udrží déle čilé, ale to není jediné pozitivum. Při přiměřeném pití kávy snížíte riziko kardiovaskulárních chorob, diabetu i mrtvice. Jen si představte, že kvalitní káva obsahuje až 70 % antioxidantů! Kofein je stimulátor, dokonce dokáže navodit pocit štěstí. Přeci jen se u pití šálku kávy nemračíte, ba naopak debatujete s kamarády či v kolegy v práci. Díky kofeinu budete bystřejší, oslníte jasnější myslí a zlepší se také koordinace těla. Nenechte nic náhodě a obstarejte si kávové předplatné v e-shopu Monro. Za výhodné ceny ochutnáte kávy z celé zeměkoule a ve své fantazii se přenesete na místa, která byste jinak určitě nenavštívili.

Darujte něco extra

Mrkněte do internetového obchodu Monro zabývajícím se prodejem čerstvé kávy ze všech koutů světa. Ať už vás láká vzácná australská káva, věhlasná brazilská nebo bolívijská arabika, přijdete si na své. Ochutnávku můžete dopřát nejen sami sobě, ale také svým blízkým. Určitě se jim zalíbí káva dárkový poukaz v různé cenové hodnotě. Výše částky na poukazu záleží čistě na vás!

Publikováno: 23. 02. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: administrator