Hledáte kvalitní nebankovní půjčku bez příjmů? Zkuste to u Acema Credit!

AcemaMůže se to stát každému. Doslouží vám automobil, bez kterého se neobejdete, kroupy vám zničí nepojištěnou střechu, nebo se dostanete do jiné komplikované situace, ve které se neobejdete bez finanční injekce. Pokud vám v bance oznámili, že na klasickou neúčelovou půjčku nemáte nárok, nezbude vám, než se po penězích poohlédnout jinde... V nebankovním segmentu!

Banky jsou přísné a rozhodně nepůjčí každému

Bankovní půjčky jsou spojeny s určitým byrokratickým procesem a spoustou požadavků. Budete muset prokázat příjem a banka si navíc prověří, jestli nemáte záznam v registru dlužníků. A právě tato kritéria představují pro spoustu klientů, kteří by anuity zvládli řádně splácet, kámen úrazu.

Například OSVČ, který daní formou paušálu a jehož reálné náklady jsou téměř nulové, má oficiálně mnohem nižší příjmy a na vyšší půjčku nedosáhne. A spousta jiných zájemců o půjčku jednoduše z nějakého důvodu bonitu prokazovat nechce.

Co se týče zmíněného registru – záznamy se v něm uchovávají po několik let a pokud jste v minulosti nedodrželi termín splátky (ať už z důvodu, že vám to nevyšlo, nebo jste špatně vyplnili variabilní symbol na složence apod.), může bankovní věřitel žádost o půjčku zamítnout.

Nebankovní instituce jsou benevolentnější

A právě v tom tkví největší výhoda nebankovní půjčky. Pravidla pro její získání jsou mnohem benevolentnější a šanci mají i lidé bez prokazatelných příjmů a záznamu v registru.

Patříte-li do obou výše zmíněných skupin (tedy nemůžete-li doložit bonitu a zároveň máte záznam v registru dlužníků), máte poněkud stíženou pozici a budete muset zažádat o takzvané půjčky bez doložení příjmu. Peníze dostanete i v případě, že nemáte jak prokázat výši příjmů a zároveň jste ocejchováni záznamem v registru. Jedinou podmínkou je vlastní nemovitost, kterou se zaručíte.

Rozhodnete-li se pro půjčku bez doložení příjmu, velmi dobře si spočítejte, zda budete schopni hradit splátky a v každém případě o nic žádejte jen u renomované instituce.

Acema Credit vám půjčí až pět milionů

Mezi spolehlivé nebankovní společnosti, které nabízí výše zmíněné půjčky bez doložení příjmu, patří ACEMA Credit Czech a.s. Dlouhodobě působící společnost se stabilním zázemím vám půjčí 100 000 Kč až 5 000 000 Kč a to na cokoliv. Smlouva je jednoduchá a transparentní a všechny body s vámi podrobně projde některý ze zkušených poradců. A vzhledem k až dvacetileté době splatnosti snadno dosáhnete na velmi nízkou splátku. Další informace najdete na www.acema.cz.