Je dnes tetování pro zaměstnavatele stále problém?

Tetování bylo dlouho spojováno s kriminalitou nebo pobytem ve vězení. Není se čemu divit, členové gangů byli potetovaní od hlavy až k patě, což v lidech vyvolávalo strach a nejistotu. Během krátké doby si tak společnost vypěstovala určitou zášť vůči tetování. Naštěstí jsou tyto doby dávno pryč a tetování se stalo módním doplňkem a součástí životního stylu. Jestliže plánujete tetování na viditelné místo, neznamená to, že vás bude omezovat při výběru zaměstnání. Většina zaměstnavatelů dnes tetování do jisté míry toleruje, pokud se nejedná o rasistické či jiné urážlivé motivy. V našem článku vám prozradíme, co byste měli vědět před prvním tetováním.

Opravdu tetování chcete?

Ještě než se rozhodnete objednat do tetovacího salónu, pořádně promyslete motiv, který si chcete nechat zvěčnit na své pokožce. Nad výběrem motivu zkuste strávit dostatek času, abyste zjistili, že vás opravdu oslovil. Přece jenom tetování s vámi zůstane až do smrti, a proto pečlivě zvažte, jaký obrázek, tvar, nápis bude vaši kůži zdobit. Samozřejmě důkladně zvažte také to, kde si tetování necháte udělat. Dobrou volbou je například renomovaný tetovací salon Praha Unholy.

Kolik tetování stojí?

Přesnou částku za tetování vám sdělí pouze tatér, který vás bude tetovat. Záleží přitom na vícero faktorech – velikost tetování, náročnost designu, množství hodin strávených nad tetováním, ale také umístění. Znovu se dostáváme k tomu, že tetování je záležitost na celý život, a proto si raději připlatit za kvalitu než poté litovat. Tetovací studio Praha Unholy vám samozřejmě předem prozradí přesnou částku, takže se nemusíte obávat nepříjemného překvapení. Budete vědět, do čeho jdete, a také kolik za mistrovské dílo zaplatíte.

Ano, tetování bolí

Řekl vám někdo známý, že tetování vůbec nebolí? V tom případě pravděpodobně lhal. Je sice pravda, že někteří lidé jsou na bolest více tolerantní než ostatní, ale každý z nás pocítí nepříjemný pocit, jakmile se jehly zapíchnou do kůže.

Publikováno: 23. 01. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: administrator