Služby advokátní kanceláře potřebuje čas od času každý

Advokat BrnoŘíká se, že dobrý advokát může člověku ušetřit spoustu starostí. A my dodáváme, že také času a v neposlední řadě i peněz, ačkoliv se to tak při pohledu na sazebníky některých advokátních kanceláří nejeví. Nenechte se však zmýlit, i vaše jednání se může dostat do rozporu se zákonem a kvalifikovaná rada má takových případech cenu zlata. Advokát vám však podá pomocnou ruku i tehdy, když zrovna paragraf neporušíte.

Advokát vám pomůže s dědickým řízením i založením firmy

Služby advokátních kanceláří mají komplexní charakter a i bez nadsázky lze konstatovat, že je čas od času využije opravdu každý. Nejde jen o poradenství v oblasti trestního práva a obhajobu v rámci trestního řízení, ale také přípravu a sepisování smluv občanskoprávního nebo obchodněprávního charakteru, vymáhání pohledávek, řešení dědických otázek nebo pomoc se zakládáním či ukončením činnosti společnosti. Zajímá vás, na kterou z advokátních kancelářích se můžete vždy s důvěrou obrátit?

Hledáte kvalifikované právníky s dostatkem zkušeností?

S právními službami v oblasti trestního, občanského, pracovního, rodinného, správního a ústavního práva vám pomohou členové advokátní kanceláře Mgr. Michaela Brázdy, která sídlí v Brně. Jejich služby využívají fyzické i právnické osoby, ale také podnikatelé i nepodnikatelské subjekty. Mgr. Michael Brázda (nar. 1976) má za sebou bohatou praxi v advokátní kanceláři Indra & Šebesta, kde se zabýval především obchodním právem a problematikou insolvenčního řízení a v advokátní kanceláři JUDr. Antonína Foukala (specializace na občanské a trestní právo). Působil také jako asistent soudce trestněprávního kolegia Nejvyššího soudu České republiky, konkrétně v agendě mimořádných prostředků v rámci trestního řízení. Brněnská advokátní kancelář byla pod jeho vedením založena v roce 2010.

Jak vysoké jsou ceny právních služeb?

Advokátní kancelář Mgr. Michaela Brázdy poskytuje právní poradenství na základě smluvní ceny (hodinová sazba se pohybuje mezi 700 – 1500 Kč dle náročnosti). Není-li smluvní cena stanovena, počítejte s odměnou v souladu s vyhláškou č. 177/1996 Sb., advokátní tarif. Dlouhodobá spolupráce probíhá formou předem smluvené paušální odměny. Další informace najdete na www.advokatni-kancelar-brno.eu.

Publikováno: 20. 11. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: advokát Brno | advokátní kancelář Brno | Mgr. Michael Brázda | právník Brno