Kdy se vám může hodit havarijní pojištění a proč si ho sjednat u AXA?

havarijni-pojisteniZatímco povinné ručení musí mít každý, havarijní pojištění je volitelné. Jde o dobrovolné smluvní pojištění, jehož účelem je krytí škod na vozidle, které způsobil viník nehody. V následujících řádcích vám prozradíme, pro koho je havarijní pojištění (ne)vhodné a proč je jasnou volbou aktuální nabídka od AXA.

Havarijní pojištění je ideální pro...

Havarijní pojištění je vhodné pro majitele nových automobilů a dražších ojetých vozidel, jejichž oprava je nákladná i navzdory stáří vozu. Dále jde o jasnou volbu pro novopečené a sváteční řidiče, kteří si na komunikacích nejsou příliš jistí v kramflecích. Havarijní pojištění bývá i jednou z podmínek při pořízení auta na leasing. Vlastníte-li starší vozidlo, na které lze bez problémů sehnat levné náhradní díly, pravděpodobně je pro vás havarijní pojištění zbytečné. Přesto se vyplatí zvážit cenově dostupné pojištění proti krádeži, vandalismu a živelné pohromě.

Proč si sjednat havarijní pojištění u AXA?

AXA je pojišťovna světového renomé a jako taková nabízí benefity, díky kterým je havarijní pojištění jasnou volbou. Získáte široké pojistné krytí již v základním balíčku, slevu při jednorázové roční platbě a na základě výhodného systému bonusů ušetříte až 60 % z ceny pojistného. Potřebujete další důvody, proč zvážit pojištění vozidel u AXA? Našli jsme jich hned 5:
  1. Vozidla jsou pojištěna na obecnou cenu
  2. Zvýšené bezpečnostní požadavky se týkají pouze dražších vozidel
  3. Dostanete na výběr ze 3 pojistných balíčků a širokého spektra připojištění
  4. V ceně pojistného je zahrnuta administrativně právní podpora
  5. Na cestách budete mít nonstop bezlatnou asistenci
Pokud již havarijní pojištění máte a bojíte se, že přijdete o své bonusy, buďte bez obav. AXA nevyžaduje žádná potvrzení od předchozí ho pojistitele a bonus převede automaticky na základě údajů v evidenci v databázi České kanceláře pojistitelů.

Publikováno: 04. 12. 2015

Kategorie: Pojištění

Autor: Adam

Tagy: axa havarijní pojištění