Půjčky a úvěry

I vy můžete mít tu nejvýhodnější hypotéku

HypotékaToužíte po vlastním bydlení, ale došli jste k závěru, že si ho z vlastních zdrojů zafinancujete nejdříve za 10, 15 let? Na nic nečekejte a zažádejte o hypotéční úvěr! Úrokové sazby jsou již od konce minulého roku na rekordním minimu a právě proto je pro hypotéku ideální doba. Pokud se na hypotéčním trhu příliš neorientujete a nemáte čas na schůzky se zástupci všech hypotéčních bank, obraťte se na odborníky z FBO.cz. Fianční Broker online poskytuje komplexní poradenství a pomůže vám vybrat tu nejvýhodnější hypotéku.

Neukvapujte se a nechte si poradit

Pro laika je těžké odhadnout, která hypotéka je ta nejvýhodnější. Nejde jen o nízkou sazbu úroků, ale i další poplatky (např. za vedení účtu, za zřízení hypotéky apod.). Uvědomte si, že se bance zavážete na několik dlouhých let a právě proto se u výběru hypotéky vyplatí přemýšlet. Svěřte své starosti do rukou FBO a budete mít jistotu, že se zbytečně nepřeplatíte. O poradenství a pomoc se zřízením úvěru můžete požádat i v případě americké hypotéky.

Refinancujte a ušetříte

V případě, že již hypotéku využíváte a zároveň se blížíte ke konci fixačního období, využijte možnost refinancování hypotéky a ušetřete. Zbytečně však neotálejte – vaše stávající banka vám výhodnější sazbu určitě nedá. FBO vám nabídne vhodnou alternativu a vaše peníze zůstanou tam, kde mají být – u vás doma. Pro další informace navštivte webové stránky fbo.cz. Najdete zde i aplikaci s názvem hypotéka kalkulačka, díky které se okamžitě dozvíte, kolik ušetříte.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!