I vy můžete mít tu nejvýhodnější hypotéku

HypotékaToužíte po vlastním bydlení, ale došli jste k závěru, že si ho z vlastních zdrojů zafinancujete nejdříve za 10, 15 let? Na nic nečekejte a zažádejte o hypotéční úvěr! Úrokové sazby jsou již od konce minulého roku na rekordním minimu a právě proto je pro hypotéku ideální doba. Pokud se na hypotéčním trhu příliš neorientujete a nemáte čas na schůzky se zástupci všech hypotéčních bank, obraťte se na odborníky z FBO.cz. Fianční Broker online poskytuje komplexní poradenství a pomůže vám vybrat tu nejvýhodnější hypotéku.

Neukvapujte se a nechte si poradit

Pro laika je těžké odhadnout, která hypotéka je ta nejvýhodnější. Nejde jen o nízkou sazbu úroků, ale i další poplatky (např. za vedení účtu, za zřízení hypotéky apod.). Uvědomte si, že se bance zavážete na několik dlouhých let a právě proto se u výběru hypotéky vyplatí přemýšlet. Svěřte své starosti do rukou FBO a budete mít jistotu, že se zbytečně nepřeplatíte. O poradenství a pomoc se zřízením úvěru můžete požádat i v případě americké hypotéky.

Refinancujte a ušetříte

V případě, že již hypotéku využíváte a zároveň se blížíte ke konci fixačního období, využijte možnost refinancování hypotéky a ušetřete. Zbytečně však neotálejte – vaše stávající banka vám výhodnější sazbu určitě nedá. FBO vám nabídne vhodnou alternativu a vaše peníze zůstanou tam, kde mají být – u vás doma. Pro další informace navštivte webové stránky fbo.cz. Najdete zde i aplikaci s názvem hypotéka kalkulačka, díky které se okamžitě dozvíte, kolik ušetříte.

Publikováno: 26. 03. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: hypotéční úvěr | hypotéka | hypotéky | nejlepší hypotéka