Využívejte kreditní karty od Citibank a čerpejte spoustu výhod

Citi kartyKreditní karta je dobrý sluha, ale špatný pán, což ostatně platí o většině úvěrů. Budete-li ji využívat k tomu, k čemu byla určena, dostane se vám celé řady zajímavých výhod. Skvělým příkladem je portfolio kreditních karet od Citibank. Bankovní společnost, která byla průkopníkem kreditek, nyní nabízí dokonce jedenáct variant. Na některé z nich jsme si „posvítili“.

Kreditní karta Citi Billa

Billa karta nabízí výhody hned dvou karet – karty Billa Clubu a kreditní karty od Citibank. Klienti, kteří pravidelně nakupují v supermarketech BILLA, mohou počítat s 3 % slevou za každý nákup. U všech ostatních obchodníků v ČR i zahraničí pak s 1 % slevou. U partnerů programu Citi Club pak dosahuje sleva až 25 %. Bezúročné období činí 55 dní a pokud se vám během něj podaří uhradit celou výši aktuálního zůstatku z kartového účtu, nebudete muset platit ani korunu na úrocích z dlužné částky. Pokud Billa kartou provedete v rámci jednoho období alespoň jednu platbu u obchodníků nebo na internetu, bude vám vrácen poplatek za vedení karty. Kromě hlavní kreditky lze získat až 4 další karty pro rodinné příslušníky. Kreditní limit může dosáhnout až trojnásobku čistého příjmu.

Kreditní karta Citilife

Na kreditní kartu Citi Life se momentálně vztahuje zajímavá akce. Zažádáte-li o ní do 31.5. 2013, dostanete prémii 250 Kč. Stejnou částku získáte i za platbu za zboží a služby do 30 dní od vydání karty. Jedinou podmínkou je útrata nad 5000 Kč. Co se týče stálých bonusů, můžete počítat s odměnou ve výši 2 % z každého nákupu a to i v zahraničí a obdobně jako u karty Billa, s až 25 % slevou na vybrané produkty a služby. Bezúročné období činí 55 dní a podaří-li se vám během něj kartou alespoň jednou zaplatit, bude vám vrácen poplatek za její vedení. Karty Citi Life disponují bezkontaktní technologií, která výrazně urychluje nákup.

Kreditní karta O2 Citi

Poslední alternativa, o které se dnes zmíníme, je O2 Citi karta, díky které můžete získat až 30 % slevu na vyúčtování od O2. Jedinou podmínkou je alespoň jedna platba kartou během daného období (trvá 55 dní). V rámci Citi Clubu můžete opět ušetřit až 25 % a potěší i velmi nízká minimální splátka ve výši 3,2 % z vyčerpaného kreditu. K O2 kartě lze získat až 3 doplňkové karty pro rodinné příslušníky.

Publikováno: 18. 04. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: billa karta | citi bank kreditní karty | citi karty | kreditní karty citi bank | O2 karta