Luxusní reality aneb nejlepší způsob, jak investovat a neprohloupit

ŠafránkaPatříte-li mezi pravidelné čtenáře, určitě jste zaznamenali, že pro vás čas od času připravíme články, které se týkají investic. Dnes se však zaměříme na méně tradiční, ale o to bezpečnější způsob, jak ochránit volné prostředky před znehodnocením – luxusní nemovitosti. Pokud si pohráváte s myšlenkou o moderním a stylovém bydlení, máme pro vás skvělou zprávu. Investovat do luxusních realit můžete naprosto kdykoliv a to dokonce i během recese. Exkluzivní nemovitosti si drží hodnotu a budete-li je pronajímat, můžete se těšit z poměrně rychlé návratnosti. Podle odborníků jde o jeden z nejvýhodnějších způsobů, jak investovat, což potvrzuje i vysoká poptávka ze strany movitých klientů.

Vybíráme lokalitu

Chystáte-li se ve vyhlídnutém luxusním sídle bydlet a ne ho jen pronajímat, zohledněte nejen to, jak na vás působí samotné bydlení, ale také jeho bezprostřední okolí. Špatná občanská vybavenost, nebo naopak příliš hlučná lokalita mohou celkový dojem z jinak prvotřídního bytu zcela pokazit. Nebudeme však chodit horkém kaše a představíme vám projekt, který patří mezi absolutní špičku.

Moderní bydlení s nádechem starých časů

Usedlost Šafránka se již na první pohled vymyká většině současných developerských projektů. Nejde o luxusní domy, které vyrostly na zelené louce, ale rozsáhlou rekonstrukci historické viniční usedlosti původem ze 17. století. A právě tato skutečnost propůjčuje projektu unikátní atmosféru, která je moderním novostavbám cizí. Šafránka stojí na oploceném areálu (cca 4 500 m2) a v současné době můžete investovat do některého ze 14 rozlehlých bytů (ty největší mají 260 m2), které jsou připraveny k okamžitému nastěhování. O vaši všeobecnou pohodu se postará správce objektu, který je k dispozici takřka nepřetržitě. Usedlost Šafránka je skutečně luxusní záležitost, kterou ocení i ti nejnáročnější. Mezi pádné argumenty, proč do ní investovat, není jen ona zmíněná atmosféra, ale také klidné okolí. Stačí však nasednout do auta a během několika minut dorazíte na letiště nebo se napojíte na dálnici D5. Šafránka je na hony vzdálená ruchu velkoměsta, ale zároveň je tak blízko, jak je to jen možné. Nedaleko usedlosti stojí vyhlášená zdravotnická zařízení – Nemocnice na Homolce a nemocnice Motol. Přečtěte si o ni více a podívejte se na rozsáhlou fotogalerii na http://www.usedlost-safranka.cz.