Velkoobchody s oblečením rozšíří i váš sortiment

Ptají se vás klienti na trička, polokošile a mikiny bez potisku? Přidejte je do svého sortimentu. Zvýší vám zisky. Bez loga, potisku i bezduchých nápisů – přesně taková trička a mikiny letí. Zákazníci stojí o barvy, ale ne o ten nežádoucí zbytek. Mnohdy si mají zájem koupit jeden střih ve více barvách, anebo jedno tričko ve stejné barvě hned ve více exemplářích. V promyšleném šatníku nemáme stovky kousků, které spolu nejde kombinovat, ale naopak dobře kombinovatelné univerzální kousky, jakými jsou i zmiňovaná trička.

Na kvalitě záleží

Trička v dobré kvalitě jsou základ. Barva musí být stálá, stejně jako materiál trička. Nesmí se srazit ani vytahat, po vyprání musí držet tvar a na triku se nesmí kroutit švy. Tyto zdánlivé maličkosti nejsou vůbec samozřejmostí a kvalitní trička se skutečně hledají poměrně složitě.

Sortiment triček a polokošil třeba zrovna pro vás

Pokud hledáte pro svůj krámek nebo e-shop přesně to, co výše popisuji, přestaňte hledat velkoobchody s oblečením a oslovte Xfer.cz. Ten nabízí obrovský sortiment pánských, dámských i dětských triček bez potisku a bez loga. Naopak, je schopen je v případě zájmu na míru na trička vytisknout, nebo též vyšít. Vybrat si lze trička bez rukávů, s krátkým i s dlouhým rukávem. Též polokošile. Trička se nabízí v různých střizích a většinou má každý model několik barevných provedení – někdy i devatenáct. Obvykle jde o trička jednobarevná, výjimečně kombinují decentně barev více.

Mikiny nejen na jaro

Široký sortiment nabízí Xfer, i pokud jde o mikiny. I ty jsou určeny mužům, ženám a dětem. Velkoobchody s oblečením mají málokdy takový sortiment mikin, včetně těch z fleece, jako Xfer.cz. Tradiční mikiny jsou přes hlavu i na zip, s kapucí i bez ní. Krásný je model s kontrastním rubem kapuce a zipem ve stejné barvě. Nebo dámská vypasovaná mikina Veleta v několika barvách.

Publikováno: 23. 03. 2020

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator