Operativní leasing: Chcete mít moderní vozový park a o nic se nestarat?

Nedostatek financí na pořízení nového firemního vozu by vás neměl odradit. Váš vozový park by měl odpovídat kvalitě služeb, které poskytujete. Chcete-li na své klienty a obchodní partnery zapůsobit, měli byste mít po ruce reprezentativní dopravní prostředek. Zkuste se na to podívat z druhé strany. Jaký dojem by u vás vzbudil obchodní partner, který se na schůzku dopravil v patnáct let starém autě? Dělat si názor na podle automobilu sice není objektivní, ale v současné společnosti jde o jedno z měřítek. Ať chcete nebo ne, s autem za zenitem nezabodujete. Ale jak postupovat v případě, že na nové nemáte?

Díky vozu na leasing firemní rozpočet nevykrvácí

Když není peněz nazbyt, přikloňte se k populární metodě financování zvané leasing. Podstatou leasingu je úhrada pravidelných měsíčních splátek a po ukončení leasingové smlouvy se vozidlo stane majetkem vaší firmy. Ve splátkách je zahrnuto povinné ručení i havarijní pojištění. Leasing je bezesporu atraktivní možností i pro firmy, které sice disponují větším kapitálem, ale nechtějí zbytečně zatěžovat cash flow. Jenomže neřeší jednu podstatnou věc. Po uplynutí leasingové smlouvy automobil přejde do vlastnictví firmy, ale ta pak bude muset řešit opravy, servis a další aspekty vlastnictví vozu.

Operativní leasing je ještě pohodlnější

Nechcete-li v budoucnu řešit stejnou situaci jako nyní, vsaďte na operativní leasing. Moderní forma financování je perfektním východiskem pro každého, kdo se nechce starat o vozový park. Podstatnou operativního leasingu je dlouhodobý pronájem vozidla bez rizik souvisejících s jeho provozem. Součástí splátek jsou veškeré náklady, a to včetně servisních nákladů, dálničních poplatků, silniční daně, provozu elektronické knihy jízd, zákonného a havarijního pojištění a dalších. Chcete se o výhodách operativního leasingu dozvědět více? Poraďte se se specialisty z Hertz Lease – společnosti, která pronajímá automobily ve více než 140 zemích světa. Další informace najdete na www.hertzlease.cz.

Publikováno: 29. 08. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: operativní leasing