Luxusní kancelář za zlomek ceny?

Začátek podnikání nebývá jednoduchý. Většinou nestačí jen promyšlený podnikatelský plán, ale naopak dostatečné množství finančních prostředků. Nabízí se však otázka – Jak ušetřit, když musíte platit za pronájem kanceláře a mzdu sekretářce? Jedno z nepříliš efektivních řešení je mít sídlo společnosti doma v obýváku. A to doslova. Ovšem dokážete si představit nechápavé pohledy potencionálních klientů, kteří projeví zájem o spolupráci? Neustálá přítomnost někoho „cizího“ navíc nebude příjemná ani zbytku rodiny. Jak z toho ven? Jediný způsob, jak získat plnohodnotné sídlo firmy a to navíc na atraktivní adrese ve větším městě, je využít virtuální kanceláře.

Pro koho je vhodná virtuální kancelář?

Nepotřebujete administrativní zázemí každý den, ale nespokojíte se se sídlem firmy v obývacím pokoji? Virtuální sídlo firmy je přesně to, co hledáte. Cena služby začíná již na několik stech korunách, což je v porovnání s cenou pronájmu klasické kanceláře a platem zaměstnance pakatel. Pokud jste se s pojmem virtuální kancelář nesetkali, vezte, že se nejedná o nic ve virtuální realitě. Jde o zcela reálnou kancelář, ve které pracuje vyškolený administrativní pracovník. A proč by vám měl někdo pronajímat kancelář i se zaměstnancem za tak směšnou částku? Vtip je v tom, že jednu a tu samou kancelář využívá hned několik subjektů. Veškerá vaše korespondence vám bude pravidelně přeposílána na vámi zvolenou adresu. Telefonní hovory vám pracovník přepojí.

Další výhody virtuální kanceláře

S virtuální kanceláří získáte i prestižní adresu. Virtuální sídlo Praha, případně neméně atraktivní virtuální kancelář Ostrava, na zákazníky i partnery zapůsobí. Rozhodně mnohem víc, než sídlo firmy v Horní Dolní. Bojíte-li se častých kontrol, které jsou pro maloměsta typické, budete moct klidně spát. Pravděpodobnost, že si „vyhmátnou“ zrovna vás, je ve větších městech minimální. A jak je to se zasedací místností? Budete ji moct využívat předem stanovený počet hodin v měsíci, případně podle potřeby. Ještě nějaké otázky?