Profi CZ: Spolehlivý partner pro vymáhání pohledávek

Dostali jste se do situace, kdy vás vypekl dlužník, protože odmítá dostát svým závazkům, které vůči vám má? Pak není nic jednoduššího, než se obrátit na společnost Profi CZ, která vám pomůže. Profi CZ je českou firmou, která má oblasti vymáhání pohledávek letité zkušenosti. Díky ní už desítky firem i soukromých osob našlo cestu ke svým penězům, které půjčili svým dlužníkům. Za minimální poplatek, bez jakýchkoliv starostí a zdlouhavých procesů.

Efektivní jednání s dlužníky je hlavním krédem společnosti

Firma využívá všech dostupných legálních prostředků, které jim české právní prostředí umožňuje. Jako velmi efektivní se ukazuje zejména metoda osobní komunikace s dlužníky klientů. Při osobním jednání jsou totiž dlužníci daleko ochotnější způsobenou situaci řešit. Pokud je jim nastíněno, že by mohli snadno skončit v exekuci a přijít tak o svůj majetek, případně by měli třeba obstavený plat, chtějí dluh co nejdříve zaplatit. Jako klienti společnosti Profi CZ budete mít velkou šanci na to, že i vy se ke svým finančním prostředkům, které jste někomu svěřili, nakonec přeci jen dostanete bez nutnosti soudního jednání. Mimosoudní řešení dluhů je vždy lepší pro obě strany.

Firma nabízí i výhodný odkup pohledávek

Kromě vymáhání nabízí společnost Profi CZ také možnost odkupu pohledávek. Ta je možná spíše v případě, že se jedná o větší pohledávku. Samozřejmostí je, že musí být náležitě doložena potřebnými doklady a dokumenty, tedy v případě půjčky smlouvou o úvěru či zápůjčce. V případě směnky pak musí tato směnka rovněž obsahovat všechny zákonné parametry. Profi CZ pomáhá nejen s vymáháním půjček. Obrátit se na ni můžete i v případě, že vám jako firmě některý z obchodních partnerů včas a řádně neproplatil fakturu. I tento jev je v poslední době v ČR poměrně častý a mnoho firem se kvůli tomu dostává do potíží. S Profi CZ najdete vhodné řešení, jak situaci napravit, a to mimosoudní cestou.

Publikováno: 11. 07. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: odkup pohledávek | vymáhání pohledávek