Půjčky a úvěry

SMS půjčka od Ferratum – prapředek populárních mikropůjček je stále nejvýhodnější

Dostat se do svízelné finanční situace je v dnešní době poměrně jednoduché. Stačí, aby se zaměstnavatel opozdil s výplatou a oheň je rázem na střeše. Jediným možným řešením je šikovná půjčka, otázkou však je, na koho se obrátit. Potřebujete-li jen několik tisíc korun, pravděpodobně se vám kvůli nim nebude chtít vyřizovat úvěr v bance. Nepůjčí-li vám některý z rodinných příslušníků, budete muset využít půjčku od některého z nebankovních věřitelů. Buďte však opatrní, nebankovní segment je plný nesolidních poskytovatelů půjček, jejichž nabídka hraničí s lichvou. Jinak tomu je v případě půjčky od společnosti Ferratum.

Mikropůjčka, která vám vytáhne trn z paty

Je to už pár let, co skandinávská společnost Ferratum uvedla na trh inovativní produkt, pro který se vžil název SMS půjčka. Z rodného Finska se rychle rozšířil i do mnoha dalších evropských zemí a oblibu si získal i u nás. Představuje ideální nástroj pro řešení komplikované situace před výplatou a to hned několika důvodů.

Finská půjčka se pyšní rychlým a bezproblémovým procesem schvalování, během kterého se obejdete bez dokladu o výši příjmů a dalších potvrzení. Může o ni zažádat kdokoliv ve věku 20 až 75 let a půjčit si až 10 000 Kč. Obrovskou výhodou je absence klasických úroků – k částce se připočítává fixní poplatek. Splatnost činí 45 dní a lze ji třikrát prodloužit o dalších 15 dní. Peníze vám budou převedeny na účet ihned po schválení, případně zaslány poštovní poukázkou.

Zázemí nadnárodní společnosti

Společnost Ferratum Group disponuje pobočkami ve 20 zemích světa a za chlubí se více než milionem spokojených zákazníků. Její půjčka ihned je první svého druhu a můžete o ni zažádat formou SMS zprávy nebo prostřednictvím formuláře na webových stránkách ferratum.cz.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!