SMS půjčka od Ferratum - prapředek populárních mikropůjček je stále nejvýhodnější

Dostat se do svízelné finanční situace je v dnešní době poměrně jednoduché. Stačí, aby se zaměstnavatel opozdil s výplatou a oheň je rázem na střeše. Jediným možným řešením je šikovná půjčka, otázkou však je, na koho se obrátit. Potřebujete-li jen několik tisíc korun, pravděpodobně se vám kvůli nim nebude chtít vyřizovat úvěr v bance. Nepůjčí-li vám některý z rodinných příslušníků, budete muset využít půjčku od některého z nebankovních věřitelů. Buďte však opatrní, nebankovní segment je plný nesolidních poskytovatelů půjček, jejichž nabídka hraničí s lichvou. Jinak tomu je v případě půjčky od společnosti Ferratum.

Mikropůjčka, která vám vytáhne trn z paty

Je to už pár let, co skandinávská společnost Ferratum uvedla na trh inovativní produkt, pro který se vžil název SMS půjčka. Z rodného Finska se rychle rozšířil i do mnoha dalších evropských zemí a oblibu si získal i u nás. Představuje ideální nástroj pro řešení komplikované situace před výplatou a to hned několika důvodů. Finská půjčka se pyšní rychlým a bezproblémovým procesem schvalování, během kterého se obejdete bez dokladu o výši příjmů a dalších potvrzení. Může o ni zažádat kdokoliv ve věku 20 až 75 let a půjčit si až 10 000 Kč. Obrovskou výhodou je absence klasických úroků – k částce se připočítává fixní poplatek. Splatnost činí 45 dní a lze ji třikrát prodloužit o dalších 15 dní. Peníze vám budou převedeny na účet ihned po schválení, případně zaslány poštovní poukázkou.

Zázemí nadnárodní společnosti

Společnost Ferratum Group disponuje pobočkami ve 20 zemích světa a za chlubí se více než milionem spokojených zákazníků. Její půjčka ihned je první svého druhu a můžete o ni zažádat formou SMS zprávy nebo prostřednictvím formuláře na webových stránkách ferratum.cz.

Publikováno: 18. 04. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: ferratum | půjčka ihned | půjčka od ferratum | sms půjčka od ferratum