Výhodná a dostupná půjčka? Zkuste to u České spořitelny

Bankovní půjčka od České spořitelnyPotřebujete peníze a zvážili jste všechna pro a proti, které jsou s dlouhodobým závazkem, jakým půjčka bezesporu je? Pak vám nezbývá, než se rozhodnout mezi bankovním a nebankovním sektorem a vybrat si tu nejvhodnější variantu. Vaší prioritou by však měla být některá z bankovních institucí, které obecně nabízí výhodnější podmínky než většina nebankovních (byť „značkových“) subjektů. Mezi ty vůbec nejoblíbenější patří půjčka od České spořitelny, která se chlubí poměrně působivými parametry. Zajímá vás, co vám může Česká spořitelna nabídnout? Prozradíme vám všechna pro a proti a na závěr doporučíme nebankovní alternativu.

V případě bankovní půjčky už nemusíte trávit dlouhé hodiny na pobočce

Hned na úvod podotýkáme, že představa, že kvůli bankovní půjčky strávíte několik dlouhých hodin na pobočce, na kterou se navíc budete muset dostavit několikrát, je v dnešní době poněkud mylná. Tedy alespoň v případě úvěru od „České“. Česká spořitelna půjčky nastavila tak, aby bylo jejich vyřízení stejně pohodlné jako uzavření takzvaných rychlých nebankovních půjček a téměř celou transakci uskutečníte z pohodlí domova. Na pobočku se pak dostavíte pouze jednou, kdy předložíte průkaz totožnosti a doložíte výší příjmů. Ano, adekvátní bonita je jedním z předpokladů, že vám Česká spořitelna půjčku poskytne. Tím druhým je dobrá platební morálka, respektive nepřítomnost negativních záznamů v registru dlužníků.

Česká spořitelna nabízí půjčky až do 600 000 Kč bez ručitele

Splňujete-li představy o solidním klientovi, nic vám v uzavření smlouvy o půjčce nebrání. A kolik si můžete půjčit? Česká spořitelna nabízí půjčku s úvěrovým rámcem 20 000 až 600 000 Kč na cokoliv a bez ručitele, což je v porovnání s většinou ostatních bank poměrně štědré. Výše splátky je variabilní a splátkový kalendář lze rozložit až na 7 let. Je tedy jen na vás, kolik a jak dlouho budete splácet. Počítejte však s přímou úměrou, kdy s delší dobou splatnosti roste celková výše splatné částky. Využijete-li půjčku v plné výši 600 000 Kč, pak v případě tříleté splatnosti splatíte celkovou částku ve výši 723 870 Kč (RPSN 13,49 %). Při sedmileté splatnosti totožné částky pak 910 090 Kč (RPSN 13,63 %). O půjčku můžete zažádat na www.cspujcky.cz.

Výhodně to lez i v nebankovní sféře

Spokojíte-li se s nižším úvěrovým rámcem, sáhněte po známém a oblíbeném produktu s názvem Home Credit půjčka. Úvěrová společnost působí v České republice již od roku 1997 a nabízí stabilní zázemí zavedené nebankovní instituce. Úvěrový rámec produktu od Home Credit se pohybuje od 10 000 do 150 000 Kč s dobou splatnosti až 84 měsíců. Výše měsíční splátky je tedy opět ve vaší režii a můžete si ji nastavit tak, aby příliš nenabourala váš rodinný rozpočet. Nevýhody? Možná vás to překvapí, ale za určitých podmínek je celková splatná částka ještě nižší než v případě bankovní půjčky. Na druhou stranu však musíte počítat s omezenějším výběrem doby splatnosti (např. částku 100 000 Kč vám Česká spořitelna půjčí na dobu 1 – 7 let, ale Home Credit na dobu 4 – 7 let). Využijte prto úvěrovou kalkulačku a spočítejte si, který z uvedených produktů nabízí lepší podmínky. Najdete ji na www.zadostopujcku.cz.