Půjčky a úvěry

Půjčka před výplatou od Ferratum

FerratumDny před výplatou bývají často velmi krušné. Většina z nás si sice rozpočet naplánuje do posledního detailu, ale co si počít tehdy, když nám ho „nabourá“ nečekaná událost v podobě porouchaného automobilu nebo důležité složenky, na kterou jsme zapomněli zaplatit a jejíž termín splatnosti se nekompromisně blíží? Nemáte-li ve svém okolí nikoho, kdo by vám mohl na pár dní půjčit menší finanční obnos, budete se muset poohlédnout po půjčce. Ideálně takové, kterou vyřídíte bez zbytečných průtahů a navíc se příliš nepřeplatíte na úrocích a poplatcích.

Půjčka před výplatou lze řešit kreditní kartou, ke které se váže takzvané bezúročné období. Pokud však kreditkou nedisponujete a nemáte čas na to si ji vyřídit, nezbude vám, než najít vhodnou alternativu. Nenechte se však zmást podvodnými nabídkami úvěrových predátoru a vsaďte na jistotu. Tou může být sms půjčka od prověřené skandinávské banky Ferratum Group.

O Ferratum jste již pravděpodobně slyšeli, ale možná vám ušlo, že nedávno získala bankovní licenci a zařadila se mezi plnohodnotné bankovní instituce. Její českou pobočku sice transformace teprve čeká (na přelomu roku 2013 a 2014), ale i tak vám nic nebrání, abyste její unikátní mikroúvěr využívali již nyní.

Ferratum půjčka cílí na spotřebitele, kteří potřebují půjčit menší částku od 500 Kč do 10 000 Kč a nevadí jim kratší doba splatnosti. Ta se v případě Ferratum pohybuje mezi 15 a 45 dny, ale v případě potřeby lze termín splatnosti posunout až o 90 dní. Další výhodou je i absence úroků – půjčka je zpoplatněna fixním poplatkem, který si můžete předem vyhledat na webu. Nemusíte se proto obávat nepříjemného překvapení a vždy budete vědět, kolik a kdy musíte vrátit. Pokud ste stály klient Ferratum, můžete si půjčit až 10 000Kč.

Půjčce od společnosti Ferratum se často přezdívá také SMS půjčka a to proto, že o ni lze opakovaně zažádat i prostřednictvím SMS zprávy. Stačí zaslat textovku ve správném tvaru a na účet vám obratem dorazí požadovaná částka. Zdá se vám to příliš jednoduché a výhodné? Ale přesně taková půjčka od Ferratum je.

Jak na personalistiku?

Tip na přehledný personální informační systém Vema.

Jak na evidenci faktur?

Potřebujete šikovný nástroj pro evidence faktury online? Doporučujeme vyzkoušet bezplatnou službu iDoklad!