Půjčky a úvěry

Hypotéka od Equa bank je jiná než ostatní – je dostupnější a srozumitelnější

Equa bank hypotékaToužíte po vlastním bydlení, ale jste si vědomi toho, že z „vlastní kapsy“ ho budete schopni financovat nejdříve za několik desítek let? To ovšem neznamená, že budete muset tak dlouho čekat. Zajímáte-li se o dění na finančním trhu, určitě jste zaznamenali hypotéční boom na sklonku loňského a začátku minulého roku. Úrokové sazby se od té doby hnuly jen nepatrně a o hypotéku se proto stále vyplatí zažádat více než kdy jindy. Chcete-li si splnit svůj sen a přestěhovat se do vlastního, máte jedinečnou šanci. Otázkou však je, který z mnoha hypotéčních produktů zvolit. Vzhledem k tomu, že jsme poslední článek věnovali zmínce o Equa bank, zaměříme se dnes právě na její hypotéku. Možná vás podmínky zaujmou natolik, že se ji rozhodnete využít.

Chcete se vyhnout nepříjemnému vyřizování?

Equa bank staví na individuálním přístupu k zákazníkům a moderním, tedy jednoduchém a transparentním bankovnictví. A přesně taková je i Equa bank hypotéka. Zatímco se u většiny ostatních úvěrů nevyhnete náročné administrativě (od sepisování smluv, až po dokládání nejrůznějších potvrzení) a budete si muset lámat hlavu složitými a nesrozumitelnými podmínkami, v případě Equa bank budete okamžitě vědět, na čem jste.

V dnešní uspěchané době je rychlé vyřízení k nezaplacení. U Equa bank za něj i tak nezaplatíte ani korunu a již při první schůzce dostanete na výběr možnosti financování a budete seznámeni se všemi podmínkami. S podklady k nemovitosti si starosti dělat nemusíte, banka vše vyřídí za vás.

Rychlostí vyřízení a srozumitelnými podmínkami samozřejmě výhody hypotéky nekončí. Zájemci se mohou těšit také na možnost částečného splacení úvěru i v období mimo změnu úrokové sazby a navýšení pro případ, že by potřebovali další finance na rekonstrukci apod.

Máte záznam v registru? I tak máte šanci, že banka hypotéku schválí

Equa bank nabízí hypotéky ve dvou variantách – Hypotéka FIT a Hypotéka BEZ. V případě Hypotéky BEZ můžete úvěr získat i navzdory záznamům v registru. Banka zohlední úvěrovou historii a posoudí, zda jste schopni úvěr bez problémů splácet. Úroková sazba začíná již na 3,09 % ročně s možností fixace na dobu 1, 3 a 5 let. Další informace získáte na známém serveru ušetřeno.cz, kde lze mimo jiné vyřídit hypotéka online.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!