Hypotéka od Equa bank je jiná než ostatní - je dostupnější a srozumitelnější

Equa bank hypotékaToužíte po vlastním bydlení, ale jste si vědomi toho, že z „vlastní kapsy“ ho budete schopni financovat nejdříve za několik desítek let? To ovšem neznamená, že budete muset tak dlouho čekat. Zajímáte-li se o dění na finančním trhu, určitě jste zaznamenali hypotéční boom na sklonku loňského a začátku minulého roku. Úrokové sazby se od té doby hnuly jen nepatrně a o hypotéku se proto stále vyplatí zažádat více než kdy jindy. Chcete-li si splnit svůj sen a přestěhovat se do vlastního, máte jedinečnou šanci. Otázkou však je, který z mnoha hypotéčních produktů zvolit. Vzhledem k tomu, že jsme poslední článek věnovali zmínce o Equa bank, zaměříme se dnes právě na její hypotéku. Možná vás podmínky zaujmou natolik, že se ji rozhodnete využít.

Chcete se vyhnout nepříjemnému vyřizování?

Equa bank staví na individuálním přístupu k zákazníkům a moderním, tedy jednoduchém a transparentním bankovnictví. A přesně taková je i Equa bank hypotéka. Zatímco se u většiny ostatních úvěrů nevyhnete náročné administrativě (od sepisování smluv, až po dokládání nejrůznějších potvrzení) a budete si muset lámat hlavu složitými a nesrozumitelnými podmínkami, v případě Equa bank budete okamžitě vědět, na čem jste. V dnešní uspěchané době je rychlé vyřízení k nezaplacení. U Equa bank za něj i tak nezaplatíte ani korunu a již při první schůzce dostanete na výběr možnosti financování a budete seznámeni se všemi podmínkami. S podklady k nemovitosti si starosti dělat nemusíte, banka vše vyřídí za vás. Rychlostí vyřízení a srozumitelnými podmínkami samozřejmě výhody hypotéky nekončí. Zájemci se mohou těšit také na možnost částečného splacení úvěru i v období mimo změnu úrokové sazby a navýšení pro případ, že by potřebovali další finance na rekonstrukci apod.

Máte záznam v registru? I tak máte šanci, že banka hypotéku schválí

Equa bank nabízí hypotéky ve dvou variantách – Hypotéka FIT a Hypotéka BEZ. V případě Hypotéky BEZ můžete úvěr získat i navzdory záznamům v registru. Banka zohlední úvěrovou historii a posoudí, zda jste schopni úvěr bez problémů splácet. Úroková sazba začíná již na 3,09 % ročně s možností fixace na dobu 1, 3 a 5 let. Další informace získáte na známém serveru ušetřeno.cz, kde lze mimo jiné vyřídit hypotéka online.

Publikováno: 22. 07. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: equa bank | equa bank hypotéka | hypotéka od equa bank