Podnikání

Atraktivní sídlo na Praze 1 za pár korun? Ochutnejte výhody virtuální kanceláře i vy!

Virtualni sidlo Praha 1Zákon ukládá všem právnickým osobám povinnost vlastního registračního sídla firmy, které lez vyřešit několik a způsoby. Spousta společností ho má v místě provozovny, ale instituce, které provozovnu nebo kancelář nepotřebují a je jen na nich, zda budou kvůli sídla kancelář pronajímat, nebo si ho zaregistrují v místě svého bydliště. Ani jedna z možností není příliš efektivní – pronajatá kancelář znamená zbytečné náklady navíc a sídlo v místě bydliště zase moc dobře nepůsobí na klienty a obchodní partnery. Nabízí se však alternativa v podobě takzvaného virtuálního sídla firmy, které v sobě kombinuje výhody obou zmíněných variant.

Virtuální sídlo společnosti je ve skutečnosti klasická fyzická kancelář, kterou její provozovatel pronajímá takřka libovolnému počtu subjektů. Ty se samozřejmě v dané kanceláři nenachází a veškeré administrativní úkony za ně vyřizuje vyškolený personál poskytovatele sídla. Mezi hlavní výhody patří zanedbatelná cena, ale také samotná přítomnost ve velkém městě. Poskytovatelé nabízí virtuální sídla v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech, ve kterých se podnikatelé nevystavují riziku časté kontroly ze strany úřadů. Nejmenší šance, že vám bude úřední šiml házet klacky pod nohy, je samozřejmě v Praze.

Zmínili jsme, že sídlo společnosti na vlastní adrese neudělá dojem na zákazníky. Přesunete-li ho na lukrativní adresu v Praze, budou vaše šance mnohonásobně vyšší. I na vás jistě působí firma se sídlem v hlavním městě solidněji než společnost z malého zapadlého městečky.

Mezi nejzajímavější nabídky patří virtuální sídla od společnosti Scott & Weber, která má v portoliu virtuální kanceláře v rámci celé Prahy. Sídlo na Praze 1 na prestižní adrese Hybernská je k mání od 1 400,- / měsíc. Scott & Weber nabízí také prodej ready made společností a další užitečné služby. Více informací najdete na webu www.scottweber.cz.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!