Atraktivní sídlo na Praze 1 za pár korun? Ochutnejte výhody virtuální kanceláře i vy!

Virtualni sidlo Praha 1Zákon ukládá všem právnickým osobám povinnost vlastního registračního sídla firmy, které lez vyřešit několik a způsoby. Spousta společností ho má v místě provozovny, ale instituce, které provozovnu nebo kancelář nepotřebují a je jen na nich, zda budou kvůli sídla kancelář pronajímat, nebo si ho zaregistrují v místě svého bydliště. Ani jedna z možností není příliš efektivní – pronajatá kancelář znamená zbytečné náklady navíc a sídlo v místě bydliště zase moc dobře nepůsobí na klienty a obchodní partnery. Nabízí se však alternativa v podobě takzvaného virtuálního sídla firmy, které v sobě kombinuje výhody obou zmíněných variant.

Virtuální sídlo společnosti je ve skutečnosti klasická fyzická kancelář, kterou její provozovatel pronajímá takřka libovolnému počtu subjektů. Ty se samozřejmě v dané kanceláři nenachází a veškeré administrativní úkony za ně vyřizuje vyškolený personál poskytovatele sídla. Mezi hlavní výhody patří zanedbatelná cena, ale také samotná přítomnost ve velkém městě. Poskytovatelé nabízí virtuální sídla v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech, ve kterých se podnikatelé nevystavují riziku časté kontroly ze strany úřadů. Nejmenší šance, že vám bude úřední šiml házet klacky pod nohy, je samozřejmě v Praze.

Zmínili jsme, že sídlo společnosti na vlastní adrese neudělá dojem na zákazníky. Přesunete-li ho na lukrativní adresu v Praze, budou vaše šance mnohonásobně vyšší. I na vás jistě působí firma se sídlem v hlavním městě solidněji než společnost z malého zapadlého městečky.

Mezi nejzajímavější nabídky patří virtuální sídla od společnosti Scott & Weber, která má v portoliu virtuální kanceláře v rámci celé Prahy. Sídlo na Praze 1 na prestižní adrese Hybernská je k mání od 1 400,- / měsíc. Scott & Weber nabízí také prodej ready made společností a další užitečné služby. Více informací najdete na webu www.scottweber.cz.

Publikováno: 29. 08. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam