5 nesporných výhod firemního teambuildingu

Tým je obvykle silnější než jednotlivec, o tom nepochybuje snad nikdo. Každý přijde se svým nápadem, každý obohatí práci svými poznatky a názory, a díky tomu se rychleji zlepšují celkové výsledky a zefektivňuje se řešení všech problémů. Aby to tak ale fungovalo v praxi, musí se jednotliví členové týmu naladit na stejnou vlnu. V kolektivu by proto měly být pevnější přátelské vazby a kolegové by se měli navzájem znát. Jak toho docílit? Řešení se nazývá firemním teambuilding!

Jaké výhody firemní teambuilding přináší?

  1. V neformálním prostředí mimo zaměstnání se členové kolektivu cítí uvolněněji, což jim umožňuje ukázat se v „běžném“ životě a lépe poznat ostatní. Zaměstnanci o sobě zjistí informace, které dosud nevěděli.
  2. Teambuildingové akce, kde tým čelí výzvám nebo soutěží, se kolektiv lépe stmelí. Posílí se vzájemné vazby.
  3. Teambuildingové programy zlepšují týmové dovednosti, členové se učí táhnout za jeden provaz.
  4. Zefektivní se vzájemná komunikace. Teambuildingové akce umožňují i novým nezkušeným kolegům se lépe zapojit a nebát se přicházet s vlastními nápady.
  5. Tým na chvíli zapomene na pracovní problémy, odpočine si.

Jak zorganizovat teambuildingovou akci na míru? Pomůže vám Lemon production

Rádi byste zorganizovali nějakou teambuildingovou akci, ale nevíte si rady? Přenechejte všechny starosti agentuře Lemon Produciton. Postará se vám o skvělý firemní teambuilding Praha na míru vašim potřebám i o nezapomenutelný firemní večírek. Proč vybrat zrovna Lemon production? Funguje už 23 let, takže má bohaté zkušenosti. Organizuje akce na klíč, přizpůsobí je přesně vašim požadavkům. Přitom zachovává příznivé ceny a špičkový servis. V případě zájmu stačí prostřednictvím e-mailu nebo webového formuláře na lemons.cz odeslat nezávaznou poptávku. Na základě ní vám agentura vytvoří nabídku. Společně se pak domluvíte na detailech a podmínkách. Věříme, že si Praha firemní teambuilding akci všichni užijete a tým dosáhne nové úrovně synergie .

Publikováno: 23. 10. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator