Nebankovní půjčky i pro problémové klienty

ověřené půjčkyPři hledání rychlé výpomoci s nečekaným problémem v osobním životě není čas na nějaké kompromisy nebo zbytečné průtahy skrze byrokratickou agendu. V dnešní době máte celkem dvě možnosti, jak požádat o potřebný obnos peněz. Na jedné straně stojí bankovní instituce se svým nepříliš oblíbeným schvalovacím procesem, kde se hledí takřka na každou maličkost. Navíc vám nikdo předem nezaručí, jestli na požadovaný úvěr vůbec dosáhnete. A na straně druhé se nachází nebankovní půjčky, jejichž historie nesahá až tak daleko. Z historického pohledu se jedná o čerstvý produkt, který je odezvou na zvýšenou poptávku po rychlé finanční výpomoci ze strany samotných klientů. Bankovní instituce jsou známé svou nízkou svalitelností, která nepřevyšuje hodnotu 70 %. Rychlá nebankovní půjčka se mnohdy vyšplhá až přes 90 % a v tom je hlavní rozdíl mezi těmito konkurenčními poskytovateli.

Podmínky pro získání nebankovní půjčky

Je více než jasné, že klasická nebankovní půjčka bude mít benevolentnější podmínky než například nebankovní půjčka pro problémové klienty. Problémová skupina žadatelů představuje pro poskytovatele zvýšenou pravděpodobnost nesplacení úvěru, proto jsou zde buď přísnější kritéria nebo zvýšená úroková sazba. Podmínky jsou jinak vždy stejné, stačí mít dva platné doklady totožnosti, věk nad 18 let a pravidelný měsíční příjem.

Rychlá nebankovní půjčka a její výhody

Mezi hlavní výhody nebankovní půjčky pro problémové klienty patří:
  • rychlost sjednání
  • ohleduplnost ke špatné platební bonitě z minulosti
  • nenahlížení do registrů
  • bez zástavy či ručitele
  • sjednatelnost přes internet
  • peníze okamžitě na účtě po schválení procesu
  • vhodné i pro důchodce, maminky na mateřské

Postup při požádání o nebankovní půjčku

Rychlá nebankovní půjčka je určena takřka všem klientům s nejrůznějšími problémy. Vysoká pravděpodobnost schválení zní dělá velice oblíbený produkt na tuzemském trhu. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, kde zadáte osobní informace o vaší osobě, nastavíte si výšku půjčky i její splatnost dle vlastních možností. Ihned vidíte, kolik přeplatíte a jak vysoká bude pravidelná měsíční splátka. Po odeslání žádosti jen vyčáte na odezvu. V případně kladného vyřízení jsou peníze okamžitě odeslány na váš bankovní účet.

Pro koho je nebankovní půjčka určená

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je určena pro všechny, co nechtějí nebo nemohou navštívit tradičního poskytovatele v podobě bankovní instituce. Určitě zde naleznou zalíbení i klienti se zápisem v bankovních či nebankovních registrech. Nebankovní půjčka je vhodná pro všechny, kteří hledají opravdu rychlou odezvu na svou žádost s potřebou určitého obnosu peněz.

Publikováno: 12. 05. 2016

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: nebankovní půjčka pro problémové klienty