SMART půjčka – je opravdu tak chytrá?

Sháníte finanční hotovost a to nejlépe co nejrychleji a bez zbytečného papírování? Nebankovní sektor je plný více či méně (ne)výhodných rychlých půjček, které jsou sice dostupné, ale na druhou stranu kompenzovány nevýhodnými podmínkami a vysokým navýšením. Výjimky však potvrzují pravidla a jednou z nich by měla být i SMART půjčka. Podle všeho by mělo jít o rychlý a dostupný úvěr, který je prostý jakýchkoliv nejasných podmínek. Půjčka nás zaujala natolik, že jsme se ji rozhodli blíže prozkoumat. Byli jsme skeptičtí, ale výsledky byly poměrně překvapivé. Smart půjčka je primárně určena lidem, kterým se protiví vyřizování úvěrů v bance a vyžadují výhodné a transparentní podmínky. Na atraktivitě ji přidává fakt, že je jí možno realizovat z pohodlí domova a ušetřit tak spoustu času, který bychom jinak strávili vyřizováním někde na pobočce. Rychlá půjčka od SMART Capital a.s. se pohybuje ve výši 5 000 až 50 000 Kč a může o ni zažádat každý, kdo disponuje pravidelným příjmem. Kromě zaměstnanců s pravidelnou mzdou také ženy na mateřské nebo rodičovské dovolené a důchodci. K vyřízení jsou nezbytné pouze dva doklady totožnosti (občanský průkaz a pas/rodný list/průkaz zdravotní pojišťovny), při čemž žadatel musí dosáhnout 18ti let. Smart půjčka online se řadí mezi neúčelové úvěry a účel použití poskytnutých finančních prostředků je zcela v režii klienta. Splátkový kalendář se pohybuje v rozmezí 8 až 13 měsíců a budete-li ho dodržovat, dostane se vám možnosti refinancování.

Jak ji získáte?

Proces vyřizování je skutečně jednoduchý a nezabere vám více než několik minut. O půjčku lze zažádat telefonicky, případně prostřednictvím online formuláře. Tak jako tak vás do dvou dnů kontaktuje obchodní zástupce společnosti, který s vámi vyřídí veškeré formality a donese vám hotovost až domů. Můžete o ni usilovat i tehdy, jste-li evidováni v registru dlužníků a v případě nedostatečné bonity zažádat se spoludlužníkem.

Modelový příklad

Půjčíte-li si na 13 měsíců 10 000 Kč, bude celková splatná částka činit 17 927 Kč. Úroková sazba dosáhne 65,5 % a RPSN 199.71 %. Výše měsíční splátky pak 1 379 Kč. Zdá se vám to příliš? Nezapomeňte, že jde o nebankovní půjčku, na kterou dosáhne téměř každý žadatel. S klidným svědomím konstatujeme, že tato půjčka online je hodna svého přízviska SMART.

Publikováno: 27. 02. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: online půjčky | rychlá půjčka | smart capital a.s. | smart online půjčka | smart půjčka