Účelová a neúčelová nebankovní půjčka od Cetelem

Potřebujete menší či větší finanční hotovost, ale z nějakého důvodu se vám pro ni nechce do banky? Nebo jste tam už byli a pochodili jste s prázdnou? I to se může stát, ovšem není důvod zoufat. Stále je zde dostatek nebankovních subjektů, které poskytují neméně zajímavé úvěrové produkty. Jedním z nich je i společnost Cetelem, které na českém trhu působí od roku 1996 a od té doby si získala spoustu spokojených klientů. I bez nadsázky lze říct, že Cetelem významným způsobem reprezentuje nebankovní sektor a přidává mu na pozitivní karmě. Společnost je součástí známého banky BNP Paribas Persona, která se poskytováním půjček zabývá již od roku 1953. Navíc dbá na pravidla zodpovědného poskytování úvěrů a nepůjčí někomu, u koho hrozí problémy se splácením. Pojďme se však podívat na portfolio, které nabízí účelovou i neúčelovou půjčku.

Osobní účelová půjčka

Sháníte finance na nový automobil, koupi či rekonstrukci bydlení? V tom případě je účelová osobní Cetelem půjčka určena právě pro vás. Půjčit si můžete od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč, při čemž úroková sazba začíná již na 6,9 %. Za vedení účtu nemusíte platit nic a to samé platí i o mimořádných splátkách či předčasném splacení celé splatné částky. Doba splácení je variabilní a určíte si ji vy sami. Půjčíte-li si na automobil, umožní budete si moct splátky rozložit od 6 do 84 měsíců. V případě účelové půjčky na bydlení či rekonstrukci pak od 6 do 120 měsíců. Peníze lze použít pouze na konkrétní účely, tedy na automobil či na náklady spojené s financováním bydlení. Pro případ, že máte úplně jiné plány, sáhněte po dalším z produktů – osobní neúčelové půjčce.

Osobní neúčelová půjčka

Další z produktů, které by neměly zůstat bez povšimnutí, je i osobní neúčelová Cetelem půjčka. Výše prostředků, které si můžete půjčit, se pohybuje ve výši 20 000 Kč do 200 000 Kč a je jen na vás, na co je použijete. Stejně jako u účelové půjčky, i u tohoto úvěru můžete počítat s minimálním úrokem 6,9 %. Doba splatnosti je o něco kratší – 6 až 72 měsíců, což je s ohledem na konkurenční nebankovní úvěry poměrně velkorysé. Ani u této půjčky vás nezaskočí žádné zbytečné poplatky, které se týkají vedení účtu, mimořádných splátek nebo předčasné úhrady celé částky. O oba úvěry lze požádat online, telefonicky či rovnou na pobočce. Proces vyřízení je poměrně rychlý a bez zbytečné administrativní zátěže. Zkrátka takový, jaký od nebankovní půjčky čekáme.