Nezařazené

Účelová a neúčelová nebankovní půjčka od Cetelem

Potřebujete menší či větší finanční hotovost, ale z nějakého důvodu se vám pro ni nechce do banky? Nebo jste tam už byli a pochodili jste s prázdnou? I to se může stát, ovšem není důvod zoufat. Stále je zde dostatek nebankovních subjektů, které poskytují neméně zajímavé úvěrové produkty. Jedním z nich je i společnost Cetelem, které na českém trhu působí od roku 1996 a od té doby si získala spoustu spokojených klientů. I bez nadsázky lze říct, že Cetelem významným způsobem reprezentuje nebankovní sektor a přidává mu na pozitivní karmě. Společnost je součástí známého banky BNP Paribas Persona, která se poskytováním půjček zabývá již od roku 1953. Navíc dbá na pravidla zodpovědného poskytování úvěrů a nepůjčí někomu, u koho hrozí problémy se splácením. Pojďme se však podívat na portfolio, které nabízí účelovou i neúčelovou půjčku.

Osobní účelová půjčka

Sháníte finance na nový automobil, koupi či rekonstrukci bydlení? V tom případě je účelová osobní Cetelem půjčka určena právě pro vás. Půjčit si můžete od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč, při čemž úroková sazba začíná již na 6,9 %. Za vedení účtu nemusíte platit nic a to samé platí i o mimořádných splátkách či předčasném splacení celé splatné částky. Doba splácení je variabilní a určíte si ji vy sami. Půjčíte-li si na automobil, umožní budete si moct splátky rozložit od 6 do 84 měsíců. V případě účelové půjčky na bydlení či rekonstrukci pak od 6 do 120 měsíců. Peníze lze použít pouze na konkrétní účely, tedy na automobil či na náklady spojené s financováním bydlení. Pro případ, že máte úplně jiné plány, sáhněte po dalším z produktů – osobní neúčelové půjčce.

Osobní neúčelová půjčka

Další z produktů, které by neměly zůstat bez povšimnutí, je i osobní neúčelová Cetelem půjčka. Výše prostředků, které si můžete půjčit, se pohybuje ve výši 20 000 Kč do 200 000 Kč a je jen na vás, na co je použijete. Stejně jako u účelové půjčky, i u tohoto úvěru můžete počítat s minimálním úrokem 6,9 %. Doba splatnosti je o něco kratší – 6 až 72 měsíců, což je s ohledem na konkurenční nebankovní úvěry poměrně velkorysé. Ani u této půjčky vás nezaskočí žádné zbytečné poplatky, které se týkají vedení účtu, mimořádných splátek nebo předčasné úhrady celé částky.

O oba úvěry lze požádat online, telefonicky či rovnou na pobočce. Proces vyřízení je poměrně rychlý a bez zbytečné administrativní zátěže. Zkrátka takový, jaký od nebankovní půjčky čekáme.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!