Binární opce - investiční příležitost opravdu pro všechny

Binary optionsObchodování na burze v nás evokuje představu transakcí s astronomickými částkami. Makléři disponují takovým množstvím prostředků, o kterém se nám ani nesnilo a vydělávají (a prodělávají) miliony během několika minut. Jejich práce je spojena s neustálým stresem, ale přesto je nesmírně atraktivní. Vidina obrovských výdělků je jako magnet, jenomže málokomu se poštěstí, aby se něčeho podobného zúčastnil.... Anebo ne? Velmi jednoduše můžete začít obchodovat i vy a to z pohodlí domova. Říká vám něco termín binary options neboli binární opce?

Co jsou to binární opce?

Binární opce představují specifickou formu opcí, ale oproti klasickým finančním instrumentům jsou velmi zjednodušené. Výhoda obchodování s binárními opcemi nespočívá jen v jednoduchosti celého systému, ale také v dostupnosti. Díky brokerům můžete začít obchodovat i vy a to s minimálním vstupním kapitálem. Pokud jste vždy snili o tom, že budete pracovat „sami na sebe“, ale brzdil vás právě nedostatek peněz potřebných k rozjezdu podnikání, možná jsou binární opce vaší životní šancí.

Jak probíhá obchodování s binárními opcemi?

Podstata obchodování s binárními opcemi spočívá v předpovídání vývoje ceny vybrané opce. V podstatě jde jen o to, zda cena během určitého období vzroste nebo poklesne. Cenu můžete předpovídat v rámci určitého měnového páru v rámci Forexu, komodity nebo třeba akciového indexu. Princip je vždy stejný a pokud bude váš tip správný, obdržíte plný zisk. Ten se běžně pohybuje v desítkách i stovkách procent (v případě krátkodobé opce, která expiruje za několik minut až hodin, zisk činí cca 80 %). Nedojde-li k poklesu ani k navýšení, dostanete zpět vklad v plné výši.

Chcete si to vyzkoušet?

K obchodování s opcemi vám bude stačit počítač, tablet nebo smartphone. Zkrátka a dobře libovolné zařízení s možností přípojení na internet. Transakce probíhají v rámci platformy, kterou zdarma nabízí vybraní brokeři (např. 24Option, TopOption atd.). Pokud si chcete obchodování s binárními opcemi vyzkoušet bez nutnosti vkladu, zvolte demo účet, který funguje tak jako reálná verze.